Maxthon
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
10.09.2015
Toplam İndirme
281866
Üretici Firma
Maxthon International
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, Windows Phone 8, BlackBerry, iPad

Maxthon 4.4.7.3000

İnternet Tarayıcısı

Maxthon; kolay ve eğlenceli internet gezintisi sunmak için gelişmiş özelliklere sahip bir internet tarayıcısıdır.

Program Hakkında

Maxthon, kullanıcıların rahatlıkla birden fazla web sitesini aynı anda kullanabilmesi için "sekmeli tarayıcı" kavramını ortaya çıkaran ilk internet tarayıcısı programlarından birisidir.

Maxthon 4 sürümünün en önemli özelliği Cloud Browser (Bulut tabanlı internet tarayıcı) teknolojisidir. Cloud Browser özelliği öncelikle favori web siteleri ve gezinme geçmişini kullandığınız bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar arasında otomatik olarak eşitliyor.

Bunun dışında gezindiğiniz bir web sitesindeki herhangi resim, video, müzik ya da harita görünümünü Maxthon 4 kullandığınız diğer cihazlara (Windows, Mac, Android, iPhone, iPad vs) gönderebiliyor ya da indirdiğiniz herhangi bir dosyayı "Bulutuma Gönder" diyerek Maxthon Cloud üzerinde size ayrılan özel alanda saklayabiliyorsunuz.

Fare hareketlerine özel fonksiyonlar (Yenile, Önceki Sekme, Sekmeyi Kapat vs) ekleyebiliyorsunuz. Süper sürükle ve Bırak özelliği ile bir kelimeyi ya da URL adresini seçip adres çubuğuna bıraktığınızda arama yapabiliyor ya da yeni bir sayfa olarak açabiliyorsunuz. Maxthon 4 sürümünden itibaren Adobe Flash Player dahili olarak geliyor, dolayısıyla ayrıca yüklemenize gerek kalmıyor.

Maxthon; Windows, Mac OS X, Android, iPhone, iPad, Windows Phone ve Blackberry cihazlara kurulabiliyor.

Ekran Görüntüleri

Maxthon 4.0 Ekran Goruntusu
Maxthon Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster