Internet Download Manager
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2017
Toplam İndirme
10163
Üretici Firma
Tonec
Uyumlu Sistemler
Windows

Internet Download Manager 6.28 Build 17

İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager, internetten dosya indirme hızınızı 5 kata kadar arttırabilen bir dosya indirme yöneticisidir.

Editör yorumu

Popüler bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager hakkında daha detalı bilgiler almak ve program hakkında fikir sahibi olmak için Internet Download Manager incelemesi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Program Hakkında

Internet Download Manager, internetten dosya indirme hızınızı 5 kata kadar yükselten, dosya indirme işlemlerinizde durdurduğunuz yerden devam ettirmenizi sağlayan ve indirme işlemlerini zamanlayabilmenize olanak sağlatan bir indirme yöneticisi.

Hızlı dosya indirme programı Internet Download Manager , ağ sorunları veya güç sorunları nedeniyle yarım kalmış indirmeleri devam ettirebilir. Dosyaları belirli süzgeçlere göre (örneğin bir internet sitesindeki tüm resimlerin, internet sitesinin çeşitli kısımların veya çevrimdışı görüntüleme için bir internet sitesinin tamamının indirilmesi gibi) indiren tam teşekküllü bir site indirme özelliğine sahiptir.

Internet Download Manager; HTTP, HTTPS, FTP ve MMS protokollerini destekler ve MP3 ve MPEG biçimleri ile uyumlu bir indirme hızlandırıcıya sahiptir. Internet Download Manager; popüler video paylaşım sitelerinden MP4 ve FLV formatındaki video dosyalarının indirilmesi için de kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

Internet Download Manager Ekran Görüntüsü
Internet Download Manager Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster