The Restaurant Game 1.9.1Ekleyen
cetin
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

The Restaurant Game 1.9.1, çevrimiçi oynanan bir restoran simülasyonudur. Oyuncular sunuculara bağlanarak restoranlardaki yerlerini alırlar. Diğer çevrimiçi oyuncular ile iletişim kurabileceğiniz bu oyunda iki rolden birini üstlenirsiniz: garson olmak ve müşterilere servis yapmak; ya da müşteri olmak ve güzel bir yemek sipariş etmek.

Çevrimiçi oyunu oynamak için öncelikle eğitim oyununu tamamlamanız gerekiyor. Bu oyunda pek çok nesne var ve bunlarla etkileşim haline girebilirsiniz. Sandalyeler oturabilir, tabaklardaki yemekleri yiyebilir, bardaktaki suyu içebilir, boş tabağı alabilir, hesabı ödeyebilir ya da klavye ile yazacağınız İngilizce komutlar ile sipariş verebilir/alabilirsiniz. Eğitim oyununu tamamladıktan sonra çevrimiçi oyuna girerek dünyanın dört bir yanından insanlarla oynayabilirsiniz.

The Restaurant Game 1.9.1 The Restaurant Game 1.9.1

The Restaurant Game 1.9.1 oyunu MIT Media Lab tarafından gerçekleştirilen büyük bir araştırmanın bir parçası. MIT Media Lab, yeni bir oyun geliştirmek için bu oyunu oynayan binlerce kişinin oyun deneyimlerini bir araya getirmeyi amaçlıyor.