GetRight
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.01.2011
Toplam İndirme
1023
Üretici Firma
Headlight Software
Uyumlu Sistemler
Windows

GetRight 6.5

İndirme Programı

İndirme programı GetRight, herhangi bir nedenle duraksayan dosya indirmelerini kaldığı yerden devam ettirebilecek bir programdır.

Program Hakkında

GetRight, dosya indirmenizi, yarıda kalan dosya indirmelerinizi kaldığı yerden devam ettirerek ve hızlandırarak, daha hızlı ve esnek hale getiren bir dosya indirme programıdır. GetRight ile tüm dosya indirmelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. İndirmeler bittiğinde açılan bilgi ekranı üzerinden basit bir tıklama ile yüklediğiniz dosyayı açmanızı sağlar.

GetRight aynı zamanda BitTorrent ağları üzerinden dosya indirmeyi destekler. GetRight' da bulunan zamanlama özelliği sayesinde indirme işlemlerinizi istediğiniz bir saate ve tarihe programlayabilirsiniz. İstediğiniz dosyaların indirme işi bittikten sonra modem bağlantınızı kestirebilir ya da bilgisayarı kapanmasını sağlayabilirsiniz.. Windows'un çökmesi ve bağlantı kopması sonucu oluşabilecek hatalardan etkilenmezsiniz. GetRight, indirme sırasında, dosyanın bulunabileceği alternatif yerleri de araştırır ve en iyi siteyi bularak yüklemeyi buradan yapar.

Ekran Görüntüleri

GetRight
GetRight
Tümünü Göster