GetGo Download Manager
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.10.2012
Toplam İndirme
304
Üretici Firma
GetGo Software
Uyumlu Sistemler

GetGo Download Manager 4.8.3.1545

İndirme Yöneticisi

İndirme yöneticisi GetGo Download Manager ile dosya indirme işlerinizi yönetibilir ve indirim hızını daha verimli kullanabilirsiniz.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

GetGo Download Manager, dosya indirme işlemlerinizi yönetmenizi ve indirme hızınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan bir indirme yöneticisidir. Bu cüretsiz indirme programı ille İnternet'ten dosya indirme hızınızı verimli kullanmak, indirmeleri devam ettirme, planlama ve düzenleme işlemleri için ideal bir araçtır.

İndirme yöneticisi GetGo Download Manager Kullanımı kolay, kişiselleştirilebilir ve modern ara yüzü, beğendiğiniz tüm videoları, programları, oyunları ve müzikleri, normal Web tarayıcılardan çok daha hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Otomatik devam ettirme özelliği ile, ağ bağlantısı problemleri nedeniyle tamamlanamayan indirmelerden dolayı sinirlendiğiniz zamanlar geride kaldı. Internet Explorer ve Firefox Mozilla web tarayıcıları ile kusursuz şekilde bütünleşmesi sayesinde, diğer dosya tiplerinin yanında YouTube videolarını tek bir tıkla, kolay bir şekilde indirebileceksiniz.

GetGo Download Manager programının 4.8.3.1545 numaralı son sürümünde bazı hatalar düzeltilmiştir.

Ekran Görüntüleri

GetGo Download Manager
GetGo Download Manager
Tümünü Göster