Free Download Manager
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.07.2015
Toplam İndirme
4169
Üretici Firma
FreeDownloadManager
Uyumlu Sistemler
Windows

Free Download Manager 3.9.6.1559

İndirme Yöneticisi

Free Download Manager (FDM), internetten hızlı dosya indirmenize olanak sağlayan bir indirme yöneticisidir.

Program Hakkında

Free Download Manager; hızlı bir şekilde dosya indirme işlemlerinizi yapabileceğiniz ücretsiz indirme yöneticisi.

Free Download Manager (FDM), tüm popüler internet tarayıcıları (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera) ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor ve yarıda kalan indirmelere devam etme imkanı da sağlıyor. Torrent desteği sayesinde torrent ağlarındaki dosyaları indirebilen program, video sitelerindeki Adobe Flash (FLV) ve MP4 videoları da indirebiliyor. Diğer yandan indirme işlemlerine hız limiti koyma, belirlenilen bir saatte indirme işlemini başlatma, indirme sonrası bilgisayarı kapatma gibi seçenekler bulunuyor.

Site Yöneticisi adındaki özelliği ile kullanıcı adı ve şifre ile indirme yapılan sitelere ait bilgileri kaydetme seçeneği var. HTML Örümceği adındaki diğer bir özelliği ile bir web sitesini komple indirmek mümkün. Dosyadan indirme linklerini alma ve indirme listesini bir dosyaya kaydetme özelliği de bulunuyor.

Free Download Manager'ın rakiplerinde olmayan önemli bir özelliği ise taşınabilir (portable) sürüm oluşturma. Bu sayede usb disk üzerinde oluşturulan bu taşınabilir sürüm ile istediğiniz bilgisayarda kurulum yapmadan kullanabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Free Download Manager Ekran Görüntüsü
Free Download Manager Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster