Flock
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.12.2010
Toplam İndirme
2111
Üretici Firma
Flock
Uyumlu Sistemler
Windows

Flock 3.5.3.4641

İnternet Tarayıcısı

Flock, gelişmiş sosyal ağ özellikleri ile öne çıkan çok işlevli bir internet tarayıcısıdır.

Program Hakkında

Flock, Mozilla Firefox altyapısı üstüne kurulu ve internet kullanımının bugün yoğunlaştığı alanlar üzerine tasarlanmış ödüllü bir internet tarayıcısıdır. Flock sayesinde sadece tarayıcınızı kullanarak arkadaşlarınızla kolaylıkla haberleşebilir, e-postalarınızı kontrol edebilir, fotoğraflarınızı yayınlayabilir ve sizin için önemli olan konularla ilgili haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Flock bugün internette ön plana çıkan sosyal paylaşımla ilgili size yardımcı olmak için tasarlanmış bir tarayıcı. Sosyal ağ sitelerinden (Facebook, Myspace,Twitter_), medya paylaşımında öne çıkan sitelere (Flickr, YouTube, Picasa_) ve hatta blog siteleri için (Blogger, Wordpress, Typepad, Blogsome_) hayatınızı kolaylaştıracak bir çok özellik ve araç sunuyor.

"Arkadaş Kenar Çubuğu" ve "Medya Kenar Çubuğu" gibi özellikler artık internette geçirdiğimiz zamanın büyük kısmını işgal eden paylaşım ve iletişim ağlarındaki arkadaşlarınızı ve ilgilendiğiniz içerikleri takip etmeyi kolaylaştırmakla kalmıyor, kendi içeriğinizi paylaşmayı da oldukça kolay bir hale getiriyor. Entegre blog editörü ve fotoğraf ekleyicisi gibi araçlar paylaşımlarınızda sizi başka yazılımlar kullanma zahmetinden kurtarıyor.

Flock 3.5.3.4641 sürümünde Delicious kullanıcı giriş hatası düzeltildi.

Ekran Görüntüleri

Flock
Tümünü Göster