Filehand Search
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
453
Uyumlu Sistemler
Windows

Filehand Search 2.1 build 351

Filehand Search; Google sitesinin, internet sayfalarını bulması gibi bilgisayarınız içinde, çeşitli dosyaları bulmanıza olanak sağlayan bir arama uygulamasıdır.

Program Hakkında

Filehand Search; Google sitesinin, internet sayfalarını bulması gibi bilgisayarınız içinde, çeşitli dosyaları bulmanıza olanak sağlayan bir arama uygulamasıdır. Bu program sayesinde; Outlook e-postalarınızı; PDF resimlerinizi; Word, PowerPoint, Excel, MP3, WordPerfect, HTML/MHT ve metin dosyalarınızı; içeriğe göre ya da dosya ismine göre bilgisayarınızda arayabilirsiniz. Programın ortaya koydu sonuçlar; uyumluluğa göre sıralandırılır. Aynı zamanda Filehand Search; dosyalardan çıkarılmış olan metinleri de görüntülemenize olanak sağlar. Programın bu özelliği; PDF dosyalarında bile, aramış olduğunuz kelimeleri bulup işaretleyerek, dosyanın sizin arama kriterlerine uygun olan bölümlerini görmenize yardımcı olur. Ayrıca bu program; inanılmaz derecede basit bir yapıya sahip olan, harika bir kullanıcı ara yüzünü de bünyesinde barındırır.

Yazılımın 2.1 sürümünün 351 derlemesi; Outlook uygulaması için desteği ve daha basit yapılı bir kullanıcı ara yüzünü içerir.