Emsisoft Anti-Malware
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2017
Toplam İndirme
7240
Üretici Firma
Emsisoft
Uyumlu Sistemler
Windows

Emsisoft Anti-Malware 2017.7.0.7838

Antivirüs Programı

Antivirüs programı Emsisoft Anti-Malware ile virüs, trojan, spyware gibi zararlı içerikleri bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz.

Program Hakkında

Emsisoft Anti-Malware, virüslere karşı sisteminizi koruyan, güçlü seviyede güvenlik sağlayan etkili bir antivirüs programıdır.

Emsisoft Anti-Malware, internette bulunan trojan (Truva atı), solucan, bot, keylogger gibi çeşitli zararlı yazılımlara ve virüslere karşı entegre iki ayrı virüs tarama motoru sayesinde sistem performansını azaltmadan etkili bir şekilde virüs tespiti gerçekleştiriyor.

Programın öne çıkan diğer bir özelliği ise PIPs adındaki potansiyel zararlı yazılımları tespit etme özelliği. Özellikle son yıllarda tarayıcılardaki arama motorunu değiştiren, bilgisayarda rastgele reklam pencereleri açan bazı baş belası programlar var. Bunlar doğrudan virüs olmadığı için bir çok antivirüs programı bu programları zararlı olarak görmüyor ve dolayısıyla bu tür programlardan kurtulmak pek kolay olmuyor. Emsisoft Anti-Malware bu türden program ve eklentileri tanıyıp bilgisayarınızdan kaldırabiliyor.

Ekran Görüntüleri

Emsisoft Anti-Malware
Emsisoft Anti-Malware
Tümünü Göster