DataPilot
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
594
Üretici Firma
Susteen
Uyumlu Sistemler
Windows

DataPilot 5.2

DataPilot cep telefonu veri aktarımı paket yazılımı cep telefonunuzu kırmanız, kaybetmeniz, hasar vermeniz halinde cep telefonunuzdaki kişi bilgilerini kaybetmemeniz için yedeklemenize olanak verir.

Program Hakkında

DataPilot cep telefonu veri aktarımı paket yazılımı cep telefonunuzu kırmanız, kaybetmeniz, hasar vermeniz halinde cep telefonunuzdaki kişi bilgilerini kaybetmemeniz için- yedeklemenize olanak verir.

DataPilot sayesinde Outlook, Outlook Express ve Palm Desktop kişilerinizle sürekli iletişim halinde kalın. İnternete bağlanın ve ofisinizde değilken bile e-postalarınızı kontrol edin ya da internette gezinin. Binlerce eşsiz cep telefonu melodisi, duvar kağıtları ve resimler yaratın ve onları veri kabloları yoluyla telefonunuza aktarın. Kamera özelliği olan cep telefonunuzdaki resimleri bilgisayarınıza aktarın ve onları ailenize ve arkadaşlarınıza e-posta yoluyla gönderin. DataPilot zamanlayıcı takvim özelliği sayesinde Outlook randevularınızı cep telefonunuzdaki zamanlayıcı ile senkronize ederek düzenli kalın.

DataPilot; Motorola, Nokia, Samsung, LG, Sanyo, Sony Ericsson da dahil olmak üzere tanınmış cep telefonu üreticilerinin 650'nin üzerinde modelini destekler.

Ekran Görüntüleri

DataPilot
Tümünü Göster