DameWare Mini Remote Control
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
28.07.2015
Toplam İndirme
10298
Üretici Firma
DameWare Development
Uyumlu Sistemler
Windows

DameWare Mini Remote Control 11.2.0

Uzak Masaüstü Programı

DameWare Mini Remote Control, uzak masaüstü yönetimi ve güvenli dosya transferi yapmak isteyenler için gelişmiş özellikler sunan bir uzaktan kontrol programıdır.

Program Hakkında

DameWare Mini Remote Control ile Windows, Mac OS X ve Linux bilgisayarlara uzaktan bağlanıp yönetebilirsiniz.

Dameware, uzak masaüstü servisi açık olmayan Windows bilgisayarlarda da kullanılabilir. Bunun için program içerisinde yer alan "on the fly install" özelliği sayesinde hedef bilgisayara uzaktan Dameware Agent uygulamasını kurabilir ve kurulumun ardından hemen uzak masaüstü bağlantısını çalıştırabilirsiniz. Mac OS X ve Linux bilgisayarlara ise herhangi bir kurulum yapmadan VNC servisi üzerinden erişebilirsiniz.

Dameware Mini Remote Control, Active Directory ile entegre çalıştığı için domain admin ya da hedef bilgisayarlardaki administrators grubuna dahil bir hesabınız varsa Use Current Logon Credentials seçeneğini kullanarak kullanıcı adı & parola girmeden mevcut giriş bilgilerinizle otomatik olarak karşıdaki bilgisayara bağlanabiliyorsunuz.

Eğer uzak bağlantı için Dameware Agent kullanacaksanız kurulum ve yönetim için oldukça fazla seçenek sunuluyor. Kısaca bahsedecek olursak, karşı bilgisayar başındaki kişiyle sohbet için Dameware Mini Chat, karşı tarafın onayını alarak bağlanmanızı sağlayan Permission Required seçeneği, bağlantı sonrası karşı taraftaki bilgisayarın ekranını otomatik kilitleme ve güvenli dosya transferi.

Ekran Görüntüleri

DameWare Mini Remote Control
DameWare Mini Remote Control
Tümünü Göster