Ammyy Admin
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
30.06.2015
Toplam İndirme
95418
Üretici Firma
Ammyy
Uyumlu Sistemler
Windows

Ammyy Admin 3.5

Uzak Masaüstü Programı

Ammyy Admin, güvenli bir şekilde uzak masaüstü bağlantısı için kullanabileceğiniz bir programdır.

Program Hakkında

Ammyy Admin, uzaktan destek ve uzaktan masaüstü yönetim işlemlerini hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan ücretsiz uzak masaüstü programıdır. Ammy Admin, ayrıca sesli görüşme (voice chat) ve dosya transferi özelliklerine de sahip.

Uzak Masaüstü bağlantısı sırasında tüm trafik SSL algoritması ile şifrelendiği için işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ammy Admin transparan (transparent) olarak çalıştığı için Firewall ya da ADSL modem üzerinden herhangi bir port açma işlemi gerektirmez.

Program Türkçe destekli ve kurulum yapmadan direkt çalıştırılabiliyor. Ammyy Admin, oldukça basit arayüze sahip ve uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak için karşı tarafın ID bilgisi yazıp Bağlan yazısına tıklamak yeterli oluyor, bu sırada karşı tarafa bu bağlantı isteğiyle ilgili onaylama ekranı geliyor ve karşı taraf onayladığında bağlantı kuruluyor. Aynı işlem tersi durumda yani uzaktan yardım almak istediğinizde, karşı tarafa ID bilginizini söyleyip gelen bağlantı istediğini onaylamanız yeterli oluyor.

Teamviewer programına iyi bir alternatif olabilecek Ammy Admin, isterseniz servis olarak kurulabiliyor ve belirleyeceğiniz özel bir şifre sayesinde kurulum yaptığınız bu bilgisayara uzaktan istediğiniz zaman onaylama işlemine gerek kalmadan erişmek mümkün hale geliyor.

Programın eksi tarafları ise: diğer bir çok programda bulunan yazışma (chat ) özelliği yok. Şuan sadece Windows destekliyor, dolayısıyla Mac OS X , Android, iPhone ve iPad desteği yok.

Ammy Admin, ticari olmayan kişisel kullanımlar için tamamen ücretsiz.

Ekran Görüntüleri

Ammyy Admin Ekran Goruntusu 01
Ammyy Admin Ekran Goruntusu 02
Tümünü Göster