Alpemix
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.01.2016
Toplam İndirme
36518
Uyumlu Sistemler
Windows, Android

Alpemix 2.9

Uzak Masaüstü Programı

Uzak masaüstü programı Alpemix ile kendi makinenizden uzaktaki bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve işlerinizi yürütebilirsiniz.

Program Hakkında

Alpemix, uzaktaki bir bilgisayara bağlanıp işlerinizi o bilgisayarınızın başındaymış gibi yürütmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve etkili bir uzak masaüstü bağlantı programıdır.

Alpemix kullanıcılarına uzaktaki bir bilgisayara bağlanmaktan çok daha fazlasını sunar: Üst düzey güvenlik, kişi listesi oluşturma, dosya transferi, anlık mesajlaşma, sesli görüşme ve herhangi özel bir ayarlama yapmadan güvenlik duvarı (firewall) arkasındaki bir bilgisayara bağlanabilme gibi özellikleri sayesinde profesyonel olarak iş yerlerinde de kullanılabilir.

Bilgisayarlarında sorun yaşayan müşterileriniz, yakınlarınızın bilgisayarlarına kendi makinenizden Alpemix ile bağlanıp kolayca sorunlarını çözebilirsiniz.

Alpemix'in sesli görüşme ve mesajlaşma gibi iletişim araçları, şirketlerin farklı konulardaki çalışanlarının beraber çalışabilmelerini kolaylaştırır hatta sunum ve toplantıları dahi Alpemix üzerinden yürütebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Alpemix
Alpemix
Tümünü Göster