Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD Pro
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.07.2015
Toplam İndirme
827
Üretici Firma
Cucusoft
Uyumlu Sistemler
Windows

Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD Pro 7.07

Video Dönüştürme Programı

Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD bütün video dosyalarını doğrudan VCD, DVD, SVCD, MPEG1, MPEG2 biçimlerine dönüştürmenizi sağlar.

Program Hakkında

Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD Pro, video dönüştürme ve video dosyalarını VCD, DVD ve SVCD şeklinde yazmak için gerekli özelliklere sahip bir video dönüştürme programıdır.

MPEG, MOV, AVI, DivX, XviD gibi video dosyalarını doğrudan VCD, DVD, SVCD, MPEG1, MPEG2 biçimlerine dönüştürmenizi sağlar. Pro sürümü Lite sürümündeki tüm özellikleri içerir; bunlara ek olarak ileri seviye kullanıcılar için daha gelişmiş ayarlar barındırır ve kendi VCD, DVD, SVCD, MPEG biçiminizi oluşturmanızı sağlar.

Program Intel ve AMD 64 bit işlemciler için optimize edilmiştir. Bu video dönüştürücü birden fazla video dosyasını tek bir MPEG dosyası haline getirebilir veya birden fazla videoyu tek seferde dönüştürebilir. Ana özellikleri arasında bütün video dosyalarını DVD, VCD, SVCD, MPEG-1, ve MPEG-2 biçimlerine dönüştürebilme; kaynak dosyası olarak DivX AVI, XviD AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, ASF, MOV, RM, ve RMVB biçimlerini destekleme, videolara alt yazı ekleme, büyük bir MPEG dosyasını CD/DVD-R'a sığdırabilmek için küçük parçalara ayırabilme özellikleri vardır.

Ekran Görüntüleri

Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD Pro
Cucusoft MPEG/MOV/RMVB/DIVX/AVI to DVD/VCD/SVCD Pro
Tümünü Göster