Comodo Internet Security
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.06.2015
Toplam İndirme
2217
Üretici Firma
Comodo
Uyumlu Sistemler
Windows

Comodo Internet Security 8

Antivirüs ve Güvenlik Programı

Comodo Internet Security; sisteminizi tüm saldırılara karşı koruyan etkili bir antivirüs programı ve güvenlik duvarıdır.

Editör yorumu

Comodo Internet Security, kolay kurulum ve kullanıma sahip bir program. Menülerin Türkçe oluşu ve aynı zamanda sezgisel olarak doğru yerleştirilmiş olması sayesinde istediğiniz detaylı ayarlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Kurulum ve ilk ayarlar hakkında bilgi almak isterseniz Comodo Internet Security Kurulumu (Video Anlatım) isimli yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Program Hakkında

Comodo Internet Security (CIS); bilgisayarınızı Truva atı, virüs ve diğer tüm kötü niyetli yazılımlara (malware) karşı güçlü bir şekilde koruyan ve aynı zamanda bilgisayar korsanlarının (hacker) saldırılarına karşı da etkin koruma sağlayan ücretsiz bir antivirüs ve güvenlik duvarı programıdır.

Saldırılara karşı eksiksiz bir koruma sunan ve kullanıcı dostu Türkçe bir arayüze sahip olan Comodo Internet Security ile kişisel verilerinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Comodo Internet Security internete güvenli bir şekilde bağlanmanızı sağlar.

Comodo Internet Security; Windows XP, Windows 7 ve Windows 8 uyumludur ve 64 bit desteğine sahiptir.

Ekran Görüntüleri

Comodo Internet Security Ekran Goruntusu 1
Tümünü Göster