Camfrog Video Chat
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.09.2015
Toplam İndirme
40826
Üretici Firma
Camshare
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, iPhone, Android, iPad

Camfrog Video Chat 6.11.499

Görüntülü Konuşma Programı

Camfrog Video Chat, arkadaşlarınızla görüntülü olarak konuşabileceğiniz ve sohbet odalarına katılabileceğiniz görüntülü konuşma programıdır.

Program Hakkında

Camfrog Video Chat, aynı anda birden fazla kişiyle görüşüp sohbet edebildiğiniz gerçek zamanlı görüntülü sohbet ve chat odalarına girme olanağı veren bir görüntülü konuşma programıdır. Bir kullanıcı ile görüntülü sohbete başlamadan önce onunla yazışarak tanışabilir ve sonra onu kişi listenize ekleyebilirsiniz.

Camfrog Video Chat, maksimum 1000 kullanıcının bulunduğu ve birisini görmek için yalnızca kullanıcı ismine tıklayarak bir odaya girdiğiniz çok kullanılıcı görüntülü konuşmaya olanak verir. Konuş (talk) tuşuna basarak bütün odaya sesinizi duyurabilirsiniz.

Görüntülü konuşma odaları Camfrog Video Chat sunucularını kullanan kullanıcılar tarafından yönetilir yani isteyen kullanıcılar başkalarının da girebileceği görüntülü sohbet odaları açabilir. Diğer insanları görmek için sizin web kamerasına sahip olmanız gerekmez fakat bazı chat odaları kamerası olmayan kullanıcıları kabul etmeyebilir. Camfrog Video Chat geniş bant kullanıcılar için en iyi hale getirilmiştir ve bu yüzden oldukça hızlı bir video yayınına sahiptir.

Camfrog Video Chat programını Windows, Mac OS X, iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlarda kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Camfrog Video Chat Ekran Goruntusu
Camfrog Video Chat 5.1.129
Tümünü Göster