Binary Boy
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.09.2009
Toplam İndirme
575
Üretici Firma
BinaryBoy
Uyumlu Sistemler
Windows

Binary Boy 1.96

Binary Boy çok parçadan oluşan dosyaların parçalarını farklı sunuculardan indirip kombine edebilir ve böylelikle dosyayı çok daha hızlı indirir.

Program Hakkında

yENC/NZB uyumlu haber grubu okuyucu/indirici Binary Boy aradığınız dosyayı bulmanızı ve indirmenizi kolaylaştır. Sadece bir anahtar kelime girin, sonuçları görüntüleyin ve istediğiniz dosyaları seçip indirmeye başlayın. Binary Boy çok parçadan oluşan dosyaların parçalarını farklı sunuculardan indirip kombine edebilir ve böylelikle dosyayı çok daha hızlı indirir. Ek olarak Dr. Binary özelliği parçaları eksik olan dosyaların kullanılabilir parçalarından oynatılabilir bir dosya elde etmenizi sağlar. Ayrıca dosyaları indirmeden de görüntüleyebilirsiniz. Binary Boy her haber grubu için ayrı bir klasör açarak indirdiğiniz dosyaları ayırt edebilmenizi kolaylaştırır. Tümleşik iş düzenleyici aracılığıyla da bir indirme listesi oluşturup istediğiniz zaman indirme işlemini başlatabilir, indirme bittiğinde bağlantıyı kesebilir veya bilgisayarınızı kapattırabilirsiniz.

1.696 versiyonunda sistem önbelleği tekrar dizayn edilmiştir. Böylelikle arama hızı artırılmış, disk alanı kullanımı p küçültülmüş ve büyük haber grupları ile çalışırken ihtiyaç duyulan RAM oranı da azaltılmıştır.