AVG Anti-Virus
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.08.2015
Toplam İndirme
9827
Üretici Firma
AVG Technologies
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

AVG Anti-Virus 2015

Antivirüs Programı

AVG Anti-Virus, oldukça popüler ve virüs yakalama konusunda başarılı bir antivirüs programıdır.

Program Hakkında

AVG Antivirus, evinizde veya ofisinizde kullanabileceğiniz, bilgisayarınızı virüslere, trojanlara, spam e-postalara ve diğer zararlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı olarak koruyan bir antivirüs programıdır.

Kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Otomatik güncellemelerle, her türlü yeni virüse karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar. Ayrıca bünyesinde AVG E-posta Tarayıcı; gelen ve giden postalarınızı virüslere karşı kontrol eder. AVG Yerleşik Kalkan; açılan, çalıştırılan ve kaydedilen dosyaları virüs açısından kontrol eder ve virüslü bir dosyayı açmanızı ya da çalıştırmanızı engeller. AVG Virus Vault, virüslü dosyaların sisteminize zarar vermemesi için aktarıldıkları güvenli ve izole edilmiş bir alan sağlar, gibi bileşenler içerir.

Avg Antivirus, Bağlantı Koruması özelliği ile Web sayfaları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki bağlantıları tarar ve olası virüs tehditlerini otomatik olarak engeller. Bunun yanısıra File Shredder özelliği ile başkasının eline geçmesini istemediğiniz dosya ya da klasörleri kalıcı olarak bilgisayarınızdan silebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

AVG Anti-Virus
AVG Anti-Virus
Tümünü Göster