R-Wipe & Clean
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.08.2015
Toplam İndirme
2784
Üretici Firma
R-tools Technology
Uyumlu Sistemler
Windows

R-Wipe & Clean 10.9.1985

Disk Temizleme Programı

R-Wipe & Clean, kullanılmayan gereksiz dosyaları silmek ve kişisel gizliliğini koruyabilmek için kullanabileceğiniz bir disk temizleme programıdır.

Program Hakkında

R-Wipe & Clean tamamen yararsız olan ve kullanılmayan dosyaları silebilmek ve kişisel gizliliğini koruyabilmek için kullanabileceğiniz disk temizleme programıdır.

R-Wipe - Clean; geçici internet dosyaları, tarihçe, çerezler, otomatik olarak doldurulan formlar ve şifreler, değiştirilen dosyalar, en son açılan dokümanların listesi, Windows Gezgini'nde en son kullanılan dosyaların listesi, geçici dosyalar, 600 adetin üzerinde farklı programın kalan izleri gibi her türlü çevrim içi ve çevrim dışı faaliyetlerin kişisel kayıtlarını, bir daha geri döndürülemez şekilde silebilir ve disk alanınızı boşaltmanıza yardımcı olur.

R-Wipe - Clean; ister hızlı ister güvenli silme algoritmaları kullanarak, bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaların tamamını siler ve kullanılmayan disk alanlarını boşaltır. Ayrıca programı kullanırken; tüm dosyalar ve klasörler, silme listesinin içinde bir araya getirilerek, tek bir prosedür içinde bu öğelerin tamamının silinmesi sağlanabilir.

Program, tüm birbirinden bağımsız silme ve temizleme görevlerinin; anında çalıştırılabilen, önceden belirlenmiş zamanlarda çalışabilen ya da bir arka plan görevi olarak çalışabilen, bir ya da daha fazla silme prosedürü içinde bir araya getirilebilir.

Kendinden açılır pencere engelleyicisi olan program; Google Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox, Safari ve Yahoo! internet tarayıcılarını, Google ve MSN araç çubuklarını destekler.

R-Wipe & Clean 10.9 sürümü Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 desteklemektedir.

Ekran Görüntüleri

R-Wipe
Tümünü Göster