WISE-FTP
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.08.2010
Toplam İndirme
797
Üretici Firma
AceBIT
Uyumlu Sistemler
Windows

WISE-FTP 7.0.3

FTP Programı

WISE-FTP; dosyaları indirebilmek ya da yükleyebilmek için herhangi bir FTP sunucusuna bağlanmanıza olanak sağlayan, bir FTP programıdır.

Program Hakkında

WISE-FTP; dosyaları indirebilmek ya da yükleyebilmek için herhangi bir FTP sunucusuna bağlanmanıza olanak sağlayan, bir FTP programıdır. WISE-FTP uygulaması sayesinde; FTP (File Transfer Protocol / Dosya Transferi Protokolü) sisteminin nasıl çalıştığını bilmenize gerek kalmadan; oldukça hızlı ve kolay bir şekilde, dosyalarınızı yönetebilir ve transfer edebilirsiniz. WISE-FTP'in bu özelliği; kendisini, internet sitelerini sürekli olarak güncelleyen web masterları için oldukça ideal bir program haline getiriyor.

WISE-FTP'in içerdiği özellikler arasında; oldukça kolay bir şekilde idare edilebilmesi (Bu program, FTP sunucularıyla, sanki Windows Gezgini içindeki, yerel bir dizin ya da dosyaymış gibi çalışır.); FTP sunucularını kolay bir şekilde yönetebilmek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri kullanabilme (Uzak dosyaları ve dizinleri; silebilme, yeniden adlandırabilme, kopyalama, değiştirme ve diğer birçok fonksiyon gibi); dosyaları ve dizinleri; yerel ve uzak sistemler arasında, 'Sürükle ve Bırak' fonksiyonunu kullanarak transfer edebilme; güvenli bir yetki sorgulama ve dosya transferi (Maksimum güvenliği sağlamak için SFTP protokolünü kullanabilirsiniz.) gibi birçok özellik bulunur. Programın yapılandırma sihirbazı; tüm yapılandırma süreci esnasında, size yardımcı olur.

WISE-FTP 7.0.3 sürümünde çeşitli hatalar düzeltilmiştir.

Ekran Görüntüleri

WISE-FTP
WISE-FTP
Tümünü Göster