FlashFXP
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.12.2015
Toplam İndirme
3745
Üretici Firma
OpenSight Software
Uyumlu Sistemler
Windows

FlashFXP 5.2.0 build 3901

FTP Programı

FlashFXP, ftp protokolü ile dosya transferi (download & upload) işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlayan bir ftp istemci programıdır.

Program Hakkında

FlashFXP, FTP protokolünü kullanarak herhangi bir FTP sunucudan dosya indirmenize (download) ya da herhangi bir FTP sunucuya dosya göndermenizi (upload) sağlayan veren bir FTP istemci programıdır.

FlashFXP, Windows Gezgini tarzı ara yüzü sayesinde profesyonel olmayan kullanıcılar tarafından da kolaylıkla kullanılabilir. Sürükle-bırak desteği, CHMOD desteği (Dosya izinlerini değiştirme), SSL/TLS (Güvenli Dosya Transferi) transfer desteği, güvenlik duvarı ve Proxy desteği, güçlü şifreleme, hız limitleme, istatistikler, zamanlayıcı ve otomatik yeniden bağlanma önde gelen özellikleridir.

FlashFXP'yi her türlü FTP bağlantısı için kullanabilir; bilgisayarınızdan FTP'ye ya da FTP'den bilgisayarınıza dosya transferi yapabilirsiniz. FlashFXP'nin en önemli bir diğer özelliği ise iki farklı FTP sunucu arasında dosya transferi yapmanıza imkan vermesidir. Böylece dosyaları kendi bilgisayarınıza indirmeden iki FTP Server arasında hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

FlashFXP Ekran Goruntusu
FlashFXP Ekran Goruntusu 2
Tümünü Göster