Wise Data Recovery
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
31.08.2015
Toplam İndirme
13825
Üretici Firma
WiseCleaner
Uyumlu Sistemler
Windows

Wise Data Recovery 3.8.2.199

Veri Kurtarma Programı

Wise Data Recovery, bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz veri kurtarma programıdır.

Program Hakkında

Wise Data Recovery, bilgisayarınızdan silinmiş dosyaları ve klasörleri kolay bir şekilde geri getirmenizi sağlayan bir veri kurtarma programı.

Wise Data Recovery; yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraf, word dosyası, email ve diğer tüm dosyaları kısa sürede kurtarmanızı sağlıyor. Veri kurtarma işlemi bilgisayarın sabit diskinden yapılabileceği gibi USB Disk, SD Card ya da USB Bellek içerisinden de yapılabiliyor. Bu özellik sayesinde fotoğraf makinesi ya da akıllı telefona takılı olan SD Card'lardan silinen dosyaları da kurtarabilmenizi sağlıyor. Tek yapmanız gereken bu kartı bilgisayarınıza takıp tarama yaptırmak.

Program açıp dosya kurtarma yapacağınız disk bölümünü seçtikten sonra Scan tuşuna basarak hızlı bir şekilde tarama işlemi yapılıyor. Bulunan dosyalar için 3 farklı durum ve renk bulunuyor:

Yeşil renkli dosyalar tamamen kurtarılabilir, Turuncu renkli olanlar kısmen kurtarılabilir ve Kırmızı renkli olanlar ise maalesef kurtarılamaz durumda olanlar için kullanılıyor. Eğer kısa bir süre önce dosya silme işlemi yaptıysanız ve bu disk üzerine az sayıda yeni dosya yazma işlemi olduysa büyük olasılıkla sildiğiniz dosyaları eksiksiz bir şekilde geri getirebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Wise Data Recovery
Wise Data Recovery
Tümünü Göster