Windows Essentials Media Codec Pack
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.11.2012
Toplam İndirme
1205
Üretici Firma
MediaCodec
Uyumlu Sistemler
Windows XP

Windows Essentials Media Codec Pack 4.2

Codec Paketi

Windows Essentials Media Codec Pack, bilgisayarınızda film ve müzik dosyalarını sorunsuz çalıştırmanıza yardımcı olan bir codec paketidir.

Program Hakkında

Windows Essentials Codec Pack, tüm filmlerinizin ve internetten indirdiğiniz müzik dosyalarının %99'unu oynatabilmenize; ses/görüntü codec güncelleştirme hizmeti sayesinde en son çıkan codec'leri takip edipii indirebilmenize olanak sağlayan bir codec paketidir.

Windows Essentials Codec Pack, neredeyse tüm ses ve görüntü gereksinimleriniz için, eksiksiz bir çözüm sunan kullanıcı dostu bir program olup, CD, DVD, (S)VCD ve XCD oynatmanıza da imkan tanımaktadır. Ayrıca 3GP, AAC, AC3, APE, AVI, DivX, 3ivx, DAT, h.264, x264, Nero Digital, DTS, FLV, FLAC, HD-MOV, MPEG-1/2, M4A, MP3, MP4, MO3, MOD, MKV, OFR, TTA, OGG/OGM, S3M, Vorbis, VOB, XviD, XM, WV ve UMX formatlarını da destekler ve bu sayede en sevdiğiniz DirecShow medya oynatıcısından veya (programa dâhil olan) Media Player Classic'ten istediğiniz ses/görüntü dosyalarını oynatabilmenizi sağlar.

Windows Essentials Media Codec Pack codec paketinin 3.2 numaralı son sürümünde çeşitli hatalar düzeltildi ve Directx güncellemeleri yapıldı.