Media Player Codec Pack
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.09.2015
Toplam İndirme
5232
Uyumlu Sistemler
Windows

Media Player Codec Pack 4.3.9

Codec Paketi

Media Player Codec Pack, film ve müzik dosyalarının oynatımı için gerekli olan codec, filtre ve splitterlardan oluşan kurulumu kolay bir codec paketidir.

Program Hakkında

Media Player Codec Pack, Windows Media Player'ın MKV, DivX, XviD gibi dosyaları oynatmasını sağlayan; filtreler, montaj araçları ve codeclerden oluşan kurulumu kolay bir ses / video codec paketi.

Kurulumdan sonra VCD, SVCD, DVD'ler gibi disk medyaları ve video dosyalarınızın neredeyse tamamını medya oynatıcınız aracılığıyla dinleyebilir ya da izleyebilirsiniz. Paketin içinde aynı zamanda videolarınızı DivX. XviD, x264 biçiminde kodlamanızı sağlayacak çeşitli sıkıştırma codecler de sunulmaktadır.

Media Player Codec Pack'de, desteklenen video sıkıştırma biçimleri arasında; DivX, XviD, x264, h.264 ve AVI, MKV, OGM, MP4 gibi çok çeşitli codecler bulunmaktadır.

Sıkıştırma codeclerinin yanında programın desteklediği video dosyası oynatma biçimleri arasında ise; 3GPP, AVI, MKV, OGM, MP4, MPG, MPEG, VOB, DAT, FLV, PS, TS, NUV biçimlerinin kapsamaktadır.

Desteklenen ses dosyası biçimlerine baktığımızda ise; AC3, DTS, AAC, APE, FLAC, TTA, WV, OGG, Vorbis, MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX biçimlerinin bulunduğunu görüyoruz.

iTunes ve RealMedia gibi telif haklarıyla korunan biçimler, oynatma desteği için özel tarayıcılar (Mac OS X gibi işletim sistemine göre oynatma desteği) gerektirebilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Media Player Codec Pack Ekran Görüntüsü
Media Player Codec Pack Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster