Win7codecs
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.12.2015
Toplam İndirme
2688
Üretici Firma
Shark007
Uyumlu Sistemler
Windows

Win7codecs 5.6.4

Codec Paketi

Win7codecs, Windows 7'de sorunsuz bir şekilde video ve ses dosyaları açabilmek için özel olarak hazırlanmış bir codec paketidir.

Program Hakkında

Win7codecs, AVI, DivX, Xvid ve MKV gibi videoları izlemek için Windows 7'de kullanabileceğiniz bir codec paketidir.

Codec'ler bilgisayar kullanıcılarının çoğu için en az bir kere sorun olmuştur. Bunun nedeni; ortalama bilgisayar kullanıcısının kolayca kurabileceği ve baştan itibaren gereken tüm özellikleri taşıyan kısaca "kutudan çıkar çıkmaz" hakkıyla çalışan bir çözüm bulunmamasıdır. Piyasada birçok gelişmiş codec paketi bulunur fakat eninde sonunda bunların hiçbirisi tam anlamıyla istediklerinizi yapamaz. Win7codecs, hepimizin yaşadığı codec problemlerinden yorulmuş bir kullanıcı tarafından, popüler video dosyalarını oynatmak için ihtiyaç duyulan codecleri içermesi ve oluşturulacak paketin tüm dünyayla paylaşılması amaçlanarak geliştirilmiştir.

Win7codecs, kurulum esnasında öncelikle bilgisayarınızda bulunan tüm popüler codec uygulamalarını yok eder. Bundan sonra medya içeriklerinin keyfini çıkarmak için herhangi bir yenileme veya performans artırma çabasına girmenize gerek kalmayacak. Windows Media Player ve Windows 7 Media Center tüm dosyalarınızı anında oynatılabilir vaziyette tanıyacaktır.

Bir medya oynatıcı içermez ve sadece belli medya oynatıcısı türleriyle ilişkili olarak çalışmaz. Kurulumunu yaptığınız bu paketle; sadece oynatıcının kapasitesine bağlı olarak istediğiniz medya oynatıcıyı kullanabilecek ve tüm film/ video kliplerini görüntüleyebileceksiniz.

Değişik formatlarda popüler web tarayıcıları üzerinden internet aracılığı ile yayınlanan videoları desteklemektedir. Win7codecs kullanıcıları kurulacak olanları seçebilme ve nereye kurulacaklarına karar verebilme imkanına sahiptirler. Kurulumdan sonra, belirlediğiniz parçaları tüm paketi kullanımdan kaldırmaya gerek kalmaksızın yok edebilirsiniz. Yine aynı şekilde yeniden eklemeler yapabilmek de mümkündür. Bu kapsamlı codec indir butonu ile bilgisayarınıza indirilebilir.

Ekran Görüntüleri

Win7codecs Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster