Vista Codec Package
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
06.11.2012
Toplam İndirme
1874
Üretici Firma
Shark007
Uyumlu Sistemler
Windows Vista

Vista Codec Package 6.4.0

Codec Paketi

Özellikle Vista için hazırlanmış bir Codec Paketi.

Program Hakkında

Vista Codec Package, kullanıcıların sistemlerinde bulunan codecler üzerinde tam olarak hakimiyet kurmasını ve videoları tahatlıkla oynatabilmesini hedefleyen bir codec paketi.

Geliştiriciden: "Codec'ler (kodlayıcı veya çözücüler) bilgisayar kullanıcıları için her zaman büyük bir problem olmuştur. Zira hiçbir zaman ortalama bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyaçlarını yüzde yüz karşılaşacak bir çözüm düşünülmemiştir.

Belki gerçekten de birçok iyi codec paketi çözümü var. Fakat hiçbirinde istediklerinizi tam anlamıyla bulamıyorsunuz. Bazıları ayarlara müdahale etmenize izin vermiyor ki bu gerekli; bazılarında ise hiçbir fikrinizin olmadığı ayarları bile kendiniz yapmanız gerekiyor. Çok büyük paketler indirip kuruyorsunuz fakat elinizdeki dosyaları bilgisayarınız halen göstermiyor. Oysa istediğiniz tek bir şey vardır; indirdiğiniz bir dosyaya çift tıklayınca bilgisayarınızın bu dosyayı açması.

Vista Codec Package işte bu sorunları yaşayan, codec problemlerini çok iyi tanıyan ve istediği codec paketini bir türlü bulamamış bir kişinin, artık kendi çözümünü üretmek üzere kollarını sıvaması sonrasında ortaya çıkmıştır. Aslında kendi ihtiyaçları için uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucu en uygun codec paketini hazırlamış ve artık bunu diğer kullanıcılarla da paylaşmaya karar vermiştir."

Vista Codec Package codec paketinin 6.3.4 numaralı sürümünde bazı hatalar düzeltilmiştir.

Ekran Görüntüleri

Vista Codec Package
Tümünü Göster