Virtual Grand Prix 2
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
22.07.2013
Toplam İndirme
3751
Uyumlu Sistemler
Mac

Virtual Grand Prix 2 2 1.5a

Araba Yarışı

Virtual Grand Prix 2, profesyonellerin katkıda bulunduğu oldukça gerçekçi bir araba yarışı oyunudur.

Program Hakkında

Virtual Grand Prix 2, Paolo Cattani ve ekibi AlasSoft tarafından endüstri standartları göz önünde bulundurularak ve gerekli tüm testler gerçek zamanlı olarak yapılarak üretilmiş, Apple MacOS ve OS X uyumlu, gelişmiş bir araba yarışı oyunudur. Mac bilgisayarınızda tam anlamıyla gerçeğine yakın araba yarışı deneyimi edinmek için bu oyunu oynamalısınız. Henüz başlangıç seviyesindeki oyuncular için yarışma kısmı yerine bölüm geçmeli bir mod da bulunmaktadır.

Virtual Grand Prix 2, orijinal bir Mac OS oyunudur ve Windows'da oynanamaz. Oyun hem MacOS Classic hem de OS X'de en iyi çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Mac, 3D motoru eskiden beri desteklediği için tüm grafik detaylarını atlamadan görüntüleyebileceksiniz.

VGP2; 20 otomobil, 15 detaylı pist, ağ üzerinden oynanabilme ve "TrackDesigner2" adında bir harita düzenleme aracı içerir. Bonus olarak oyun içerisinde bulunan "Techniques" (Teknikler) kısmı İtalyan sürücü E. Colombo tarafından yazılmıştır. Bu öğretici bölümde alacağınız mini kurs sayesinde arabanızı daha hızlı kullanabilir ve gerçek yarışın keyfini sürebilirsiniz.