Virtual CD
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.06.2014
Toplam İndirme
6864
Üretici Firma
H+H Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Virtual CD 10.5.0.2

Sanal CD/DVD Programı

Sanal CD/DVD programı Virtual CD ile fiziksel sürücü olmaksızın CD DVD imajlarını çalıştırabilirsiniz.

Program Hakkında

Virtual CD, CD / DVD içeriğini imaj dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedip sonrasında CD/DVD'ye ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan bir sanal CD/DVD programıdır.

Virtual CD ile oyunlarınızı DVD/CD'lerini kullanmadan oynayabilir, CD/DVD üzerinden çalışan programlarınızı aynı şekilde imajlar vasıtasıyla (MDF, BIN, NRG, ISO, C2D,IMG) sabit sürücünüz üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Bunlara ek olarak programı kullanarak CD takıp değiştirmeye gerek kalmadan sabit diskinizden müzik CD'si (Audio CD) dinleyebilirsiniz. Virtual CD, imaj dosyalarınıza ağ üzerinden de erişmenizi sağlar. PC başına 32 adete kadar sanal sürücü ve hard disk kapasiteniz kadar image dosyası boyut sınırı vardır. Yazılımın ayrıca Windows 7, Windows Vista ve Windows XP için sertifikalı 32 bit ve 64 bit sürücüleri vardır.

Virtual CD, 23 adete kadar sanal olarak şifrelenmiş sabit sürücü oluşturabilir, standart olmayan CD/DVD biçimlerini sanal sürücülerinde destekler, geliştirilmiş bir araç kiti ve gelişmiş API/Script özelliklerine sahiptir.

Ekran Görüntüleri

Virtual CD Ekran Goruntusu 01
Virtual CD Ekran Goruntusu 02
Tümünü Göster