Vectir
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.01.2012
Toplam İndirme
1388
Üretici Firma
Incendo Technology
Uyumlu Sistemler
Windows

Vectir 2.6.0.0

Uzaktan Yönetim Programı

Vectir, cep telefonunuzdan Bluetooth ya da WiFi bağlantılarını kullanarak bilgisayarınızı kontrol edebilmenize olanak veren bir uzaktan yönetim programıdır.

Editör yorumu

Vectir, sunucu-istemci (server-client) mantığıyla çalışan bir programdır. Zip dosyası içerisinde yer alan VectirSetup2602.exe dosyası sunucu programıdır ve bilgisayara kurulması gerekmektedir. Zip içerisinde ayrıca cep telefonunuza kurmanız gereken istemci programları Mobile Bluetooth Remote Control (Bluetooth ile uzaktan kontrol için) ve Mobile Wifi Remote Control (WiFi ile uzaktan kontrol için) programları bulunmaktadır.

Program Hakkında

Vectir, cep telefonunuzdan bilgisayarınızı yönetebilmenize ve uzak masaüstü bağlantısı (Remote Desktop) yapmanıza olanak veren bir uzaktan yönetim programıdır. Geniş aygıt ve uygulama desteğine sahip Vectir, hem ofis hem de ev kullanımı için idealdir. Program sayesinde ofis bilgisayarınızdaki PowerPoint sunumlarınıza ya da ev bilgisayarınızdaki müziklerinize cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Windows Media Player, iTunes, Winamp, PowerPoint uygulamalarının yanı sıra fare, klavye ve ses denetimi desteklerine sahip Vectir'in barındırdığı Uzak Masaüstü Bağlantısı özelliği ile Bluetooth, WiFi ya da Kızılötesi kullanarak bilgisayarınıza cep telefonunuzdan bağlanabilir ve uzaktan yönetebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Vectir
Vectir
Tümünü Göster