AirDroid
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.09.2015
Toplam İndirme
8469
Üretici Firma
Sand Studio
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android

AirDroid 3.2.0.0

Android Uzaktan Yönetim Programı

AirDroid ile Android tabanlı akıllı telefonunuzu Windows ya da Mac bilgisayar üzerinden kablosuz olarak yönetebilirsiniz.

Program Hakkında

AirDroid ile telefonunuza gelen aramaları bilgisayarınızdan cevaplayabilir, gelen SMS, Facebook ve WhatsApp mesajlarını okuyup cevap yazabilir, herhangi başka bir programa ihtiyaç olmadan bilgisayar ile telefon arasında dosya transferi yapabilirsiniz.

AirDroid'le aynı zamanda uzaktan telefonunuza uygulama kurma, kaldırma ve yedekleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Kişiler listesini görüntülemek ve düzenlemek, fotoğraf ve videoları açma, düzenleme ve silme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Diğer önemli bir özellik ise kamera ile fotoğraf çekmek ve kamera görüntüsünü canlı olarak izlemek. Telefon bul özelliği ile telefonunuzun bulunduğu yeri harita üzerinde görebilirsiniz. İşin güzel yanı tüm bu işlemlerin hepsinin uzaktan kablosuz olarak yapabiliyorsunuz.

Uygulamanın ayrıca AirDroid Web adında web tabanlı bir hizmet var, bu sayfa üzerinden giriş yaptığınızda herhangi bir kurulum yapmadan yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemleri yapabiliyorsunuz.

Programı kullanabilmek için öncelikle Android telefonunuza gerekli olan uygulamayı kuruyorsunuz, ardından bilgisayarınıza ( Windows ya da Mac OS X) bu yönetim programını kurmalısınız. Bunların ardından kısa bir hesap açma işlemi var, ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

AirDroid
AirDroid
Tümünü Göster