Theme Hospital
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.02.2010
Toplam İndirme
10901
Üretici Firma
Bullfrog Productions
Uyumlu Sistemler
Windows

Theme Hospital Demo

İşletme Oyunu

İşletme oyunu olan Theme Hospital size bir hastane inşa etme ve yönetme imkânı sunuyor.

Program Hakkında

Theme Hospital oyununda bir hastanenin yönetimini üstlenerek hem hastaları memnum edip hem de hastanenizi kâr ettirip büyüttüğünüz bir işletme oyunu.

Tycoon oyunu tipindeki Theme Hospital oyununda, tıpkı gerçek hayattaki gibi kaynaklarınızı doğru kullanarak ve hastaları veya yaralıları iyileştirerek hastanenizi düzgün çalışır hale getirmelisiniz. Tabi ki kendini Elvis sananlarla dolu bir psikiyatri koğuşunda bazen işler yolunda gitmeyebilir ve böyle durumlarda aslında sedyede yatması gerekenin siz olduğunu düşünebilirsiniz.

Oyundaki bütün hareketlenmeler ve animasyonlar oldukça akıcı; böylece her şey gerçek hayattaki gibi hareket eder. Ayrıca gerçekliğe katkıda bulunması için bilgisayarın denetimindeki oyuncular kendi hastanelerini inşa edip yöneterek size rakip oluyorlar. Eğer ağ erişimiz varsa maksimum üç oyuncuya karşı hastane yönetme oyunu oynayabilirsiniz. Bu ağ yönetim oyunu diğer hastanelerin çalışanlarını kendi hastanenize getirtmeye, bütçeyi dengelemeye, rakiplerinizin hastalarının ilgisini çekmeye ve yeni ilaçlar ve makineler keşfetmeye çalıştığınız tam anlamıyla top yekun bir savaştır. Hastane oyunu oynamak isterseniz Theme Hospital indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Theme Hospital demo
Theme Hospital demo
Tümünü Göster