Spotify
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.08.2017
Toplam İndirme
808778
Üretici Firma
Spotify AB
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, Android, iPhone, Windows Phone 8, iPad

Spotify 1.0.60.492

Müzik Dinleme Programı

Spotify ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve online olarak dinleyebilirsiniz.

Program Hakkında

Spotify, genel olarak online müzik dinleme programı olarak tanımlayabileceğimiz fakat gelişmiş sosyal iletişim özellikleriyle bu tanımın oldukça dışına çıkabilen bir uygulama.

Spotify'ın oldukça geniş bir müzik arşivi var ve bu arşiv içerisinde oldukça fazla sayıda Türkçe müzik var. Programı açtığınızda hemen fark edilen arama özelliği oldukça hızlı çalışıyor. Bir sanatçı aradığınızda arama sonuç ekranında sanatçının popüler şarkıları ve albümlerinin yanında benzer diğer sanatçıları da göstermesi hoş bir özellik.

Online Radyo özelliğinde sanatçı ve müzik türüne göre üretilmiş hazır radyoları dinleyebileceğiniz gibi kendi radyonuzu da oluşturabiliyorsunuz.

Spotify, online müziklerin yanında bilgisayarınızda bulunan şarkıları da çalabiliyor. Ayrıca uygulamayı akıllı telefonunuza da (iPhone ya da Android) kurarsanız bilgisayarınızdaki müzikleri telefonunuza aktarma imkanı da sağlıyor.

Ücretsiz sürümde sınırsız online müzik dinleyebiliyorsunuz, fakat şarkı aralarında reklam müzikleri çalabiliyor ve arayüzde reklam gösterimi yapılıyor. Eğer ücretli olan Premium sürüme (aylık 9.99 TL) geçerseniz reklamsız yüksek kalitede müzik dinleme seçeneğine sahip oluyorsunuz.
Premium aboneliğin diğer bir özelliği ise sınırsız şarkı indirme imkanı. Müzikleri telefon, tablet ya da bilgisayara kaydedip offline olarak dinleyebiliyorsunuz.

Spotify'ın sosyal iletişim özellikleri arasında müzik grupları ya da şarkıcılar için takip etme, beğenme özellikleri bulunuyor. Facebook entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın Spotify etkinliklerinden haberdar olabilir ya da onlarla paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Spotify
Spotify
Tümünü Göster