Rome: Total War - Barbarian Invasion
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.02.2010
Toplam İndirme
4038
Üretici Firma
Creative Assembly
Uyumlu Sistemler
Windows

Rome: Total War - Barbarian Invasion Demo

Strateji Oyunu

Gerçek zamanlı strateji oyunu Rome: Total War oyununun Barbarian Invasion adlı genişleme paketinde ister barbar kavimleri isterseniz Roma lejyonlarını yönetebilirsiniz.

Program Hakkında

Barbarian Invasion (Barbar İstilası), milyonları bulan satış rakamlarını yakalamış ve birçok ödül almış olan PC strateji oyunu Rome: Total War'un yeni genişleme paketidir. Rome: Total War oyununun geçtiği dönemden 200 yıl sonrasında geçen, Barbar Invasion tamamen yeniden oluşturulmuş Roma İmparatorluğundaki iki yüzyıllık değişimi ve çalkantıyı yansıtan bir harekat haritası içerir.

Yıl MS 363; önüne geçilemez bir barbar akını parçalara ayrılmış durumdaki Roma imparatorluğunun sınırlarını dayanmış durumda. Barbar kavimlerin kontrolünü alın ve dünyanın en yüce antik imparatorluğunu parçalara ayırın ya da geniş kitleler halindeki Roma lejyonlarının kontrolünü alın ve tarihin gidişatını sonsuza kadar değiştirin!

Savaşa; istifade edilebilecek yeni binaları, birimleri ve teknolojileri ile oynanabilir yeni 10 grup (faction) daha dahil olmuştur. Ayrıca Roma'ya yönelen Sasani savaş filleri, ölümcül Frenk baltacıları ve acımasız Hun atlıları gibi tehditler de tıpkı istifade edilebilecek binalar, birimler ve teknolojiler gibi çeşitlilik gösterir.

Rome: Total War savaş oyunun genişleme paketinin bu demosu bir eğitim ve iki oynanabilir savaş içerir: Badon Tepesi Savaşı ve Atilla'nın Romalılara karşı yenilgiye uğradığı Chalons Savaşı.

Ekran Görüntüleri

Rome: Total War - Barbarian Invasion demo
Tümünü Göster