Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.02.2010
Toplam İndirme
2334
Üretici Firma
EA Games
Uyumlu Sistemler
Windows

Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2 Demo

Strateji Oyunu

Strateji oyunu türündeki Lord of the Rings: Battle for Middle-earth oyununda Elfler ve Cücelerin ordularının kumandanı olun ya da Yüzüklerin Efendisi filmlerinin hiç görülmemiş kahraman ve yaratıklaryla şeytani güçlerin tarafında savaşın.

Program Hakkında

Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2, Yüzüklerin Efendisi dünyasında geçen bir strateji oyunu. J.R.R. Tolkien'in orijinal kurgusundaki bütün yeni içerikle hiç olmadığı kadar derinliklere dalın ve ödüllü film üçlemesinin de ötesine geçen mücadelelere dahil olun. Savaş oyunu tarzındaki Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2'de Orta Dünya'nın kuzeyde savaşa girin ve orta dünya tarihinin en gelişmiş medeniyetleri olan Elfler ve Cücelerin ordularının kumandanı olun ya da Yüzüklerin Efendisi filmlerin hiç görülmemiş olan kahraman ve yaratıklarla şeytani güçlerin tarafında mücadele verin. Ejder çağırma, volkanları harekete geçirme ya da yıkıcı yıldırımlar gibi yeni güçlü silahları ve yetenekleri ortaya çıkararak Dol Guldur, Gizemli Dağlar ve Mirkwood gibi toprakları savunun ya da işgal edin.

Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2 demo sürümü iki farklı eğitim harekatı ve Cüce ya da Elf olarak orta dünyanın kontrolünü ele geçirmek için savaştığınız bir çatışma (skirmish) modu içerir.

Ekran Görüntüleri

Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2
Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 2
Tümünü Göster