Rent-A Car Otomasyonu
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.07.2015
Toplam İndirme
3097
Üretici Firma
Semih Silistre
Uyumlu Sistemler
Windows

Rent-A Car Otomasyonu 1.0

Araç Kiralama Otomasyon Programı

Rent-A Car Otomasyonu, araç kiralama işiyle uğraşan firmalar için geliştirilmiş rent a car yönetim programıdır.

Program Hakkında

Rent-A Car Otomasyonu, Araç Kiralama Şirketi, Rent A Car ya da Oto Kiralama hizmeti veren firmaların, araç kiralama işlemlerini bilgisayar ortamında yürütebilmesini sağlayan bir programdır.

Programın içerisinde Müşteri Listesi, Araç Listesi, Sözleşme ve Faturalar adında bölümleri bulunuyor. Müşteri Listesi alanından yeni müşteri girişi ve ya varolan müşterilerin kayıtlarına ulaşılabiliyor. Araç Listesi bölümünde de yine varolan araçlara ait bilgilere ulaşabiliyor ya da yeni araç girişi yapılabiliyor.

Sözleşme kısmı ise adından anlaşılacağı üzere Müşteri Listesi'ndeki bir kişiye Araç Listesi'nden bir aracı seçip kiralamanızı sağlayan bölüm. Bu alanda isterseniz yeni sözleşme girebilir ya da varolan kiralama sözleşmelerini listeleyebilirsiniz.

Rent-A Car Otomasyonu programını buraya kadar anlattığımız özelliklerle ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz, eğer Fatura bölümünü kullanmak istiyorsanız o zaman Lisans satın almanız gerekiyor. Lisans satın aldığınızda ayrıca program içerisinde yer alan bilgilerin firmaya ait sunucular üzerinde otomatik yedeklenmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Rent-A Car Otomasyonu
Rent-A Car Otomasyonu
Tümünü Göster