CEPSHOP
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.05.2010
Toplam İndirme
5637
Uyumlu Sistemler
Windows

CEPSHOP 1.50.10

GSM Mağazası Yönetim Programı

Cep telefonu bayilerinin iş ve hizmet süreçlerine otomasyon katacak olan CEPSHOP programı Nimra Soft tarafından özellikle GSM Sektörü için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Program Hakkında

CEPSHOP, cep telefonu satışı ve teknik servis sağlayan firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yazılım paketidir. Muhasebe ve teknik servis iş süreçlerini CEPSHOP ile hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz.

CEPSHOP Programının Genel Özellikleri:

* Telefon Alış / Satış Takip İşlemleri
Alış / Satış yaptığınız sıfır yada ikinci el cep telefonlarının kimden,ne zaman, ne kadara vb. alındığını / satıldığını kolaylıkla kontrol altında tutup takip edebilmenize imkan sağlar.

* Teknik Servis Takip İşlemleri
Müşterilerinizin teknik servisinize getirdiği cep telefonlarının tamir sürecini, cihazın ne gibi işlem gördüğünü, tamir ücretini ve müşterinizin iletişim bilgilerini içinde barındıran bölümdür.

* Hat İşlemleri
Çalışmakta olduğunuz tüm operatörlerin (Avea, Turkcell , Vodafone) ön ödemeli ya da faturalı hatlarının aktivasyon ve geçiş işlemlerini takip edip kayıt tutabileceğiniz primlerinizi hesaplayabileceğiniz bölümdür.

* CBS (Cihaz Bilgi Sistemi), Cihaz Geçmişi
Sadece Cepshop yazılımı kullanmakta olan tüm firmaların sıfır ve ikinciel ceptelefonu alış ve satış geçmişi, cep telefonun daha önceden nerede ne zaman neden tamir gördüğü gibi verilere CBS (Cihaz Bilgi Sistemi)' ile ulaşabileceği bir bölümdür.

* Kasa Takip İşlemleri
Kasa giriş - çıkışlarının anlık kayıtları tutup günlük kar - zararlarınızı takip edebilmenizi sağlayacak bölümdür.

* Muhasebe İşlemleri
Firmanızın ön muhasebe kayıtlarını tutup, genel durumunu rahatlıkla takip etmenize olanak sağlayacak bölümdür. Ayrıca Cepshop un ek özelliğinden bir diğeri ise barkod cihazları ile çalışanlarınız daha kısa süre de kayıtları daha hızlı tamamlayabilecek olmasıdır.

* Banka / Kredi Kartı İşlemleri
Banka hesaplarınızı, Bankaların taksitli satış oranlarını,pos hareketlerini kayıt ve takip işlemlerini yönetmenizi sağlayacak bölümdür.

* Stok Takip İşlemleri
Firmanızın depo, stok giriş - çıkış ve varlıklarını takip edip raporlayabileceğiniz en büyük yardımcınız.

* Müşteri Takip İşlemleri
Cepshop yazılımı sayesinde her bir müşterinizin standart iletişim bilgileriyle birlikte kayıtlarını tutabileceğiniz bölümdür. Ayrıca kampanya ve promosyonlarınızı kayıtlarınız sayesinde anında duyurup, müşterilerinizin haberdar etmenize olanak sağlayacak bölümdür (Bakınız: Toplu Sms, Toplu E-mail, Telefon Rehberi)

* Personel Takip İşlemleri
Çalışanlarınızın bilgileriyle birlikte mali işlemlerini (maaş,avans,izin,vb.) kayıtları takip edebileceğiniz, Çalışanlarınıza puantaj uygulayıp, satış performanslarını takip edebileceğiniz bölümdür.

* Toplu Sms
Firma adınızla, kampanya, promosyon,reklam gibi duyurularınızı hızlı bir şekilde Müşteri ve diğer kişilerinize duyurmak bilgilendirmek için kullanabileceğiniz toplu sms modülüdür.

* Toplu E-Mail
Firma adınızla, kampanya, reklam gibi duyurularınızı hızlı bir şekilde Müşteri ve diğer kişilerinize duyurmak bilgilendirmek için ücretsiz kullanabileceğiniz toplu e-mail modülüdür.

* Telefon Rehberi
Kişilerinizin iletişim irtibat bilgilerini gruplar halinde kayıtta tutup kullanabileceğiniz bölümdür.

* Hatırlatma (Ajanda)

Cepshop hatırlatma sistemi ile artık hiç unuttuğunuz hiç birşey kalmayacak hatırlatma sisteminin avantajlarından biri olan sms uyarı sistemi ile de nerede olursanız olun hatırlatılmasını istediğiniz notunuz, cep telefonunuza sms yoluyla bildirecektir.

* Web'den Erişim
Cepshop yazılımının en güzel avantajından bir diğeri ise web' den erişim sayesinde mağazanıza gidemediğiniz günlerde bile mağazanızın tüm hareketlerini web'den takip edebileceğiniz bölümdür.

* Günlük / Haftalık / Aylık / Yıllık Raporlama

Çok detaylı raporlamaya sahip olan Cepshop yazılımı sayesinde tüm bölümlerin geniş raporlarını görebileceğiniz mağazanızın genel durumunu Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık ürüne göre listeliyebileceğiniz bölümdür.

* Barkod Cihaz Uyumluluğu
Barkod cihazları ile uyumlu şekilde çalışır. Böylelikle çalışanlarını daha kısa sürede kayıtları doğru ve hızlı bir şekilde girebilmektedir.

* Faturalandırma
Faturalarınızı düzenleye bilir. Fatura çıktılarınızı yazdırabilirsiniz.

Editör Notu : CEPSHOP ücretli bir program olup deneme sürümünden memnun kalanlar 199TL karşılığında programın tam sürümüne sahip olabilirler.

Ekran Görüntüleri

CEPSHOP
CEPSHOP
Tümünü Göster