ProShow Producer
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
21.05.2014
Toplam İndirme
5326
Üretici Firma
Photodex Corporation
Uyumlu Sistemler
Windows

ProShow Producer 6.0.3410

Slayt Programı

ProShow Producer, üstün özelliklere sahip ve profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen bir slayt gösterisi hazırlama programıdır.

Program Hakkında

ProShow Producer, ödüllü, profesyonel kaliteye sahip bir slayt gösterisi hazırlama programıdır. Sıradan programların aksine ProShow Producer, yüksek kaliteli slayt gösterileri hazırlamaya yönelik bir programdır. Şirketiniz için bir tanıtım, ya da müşterinizin düğünü için bir gösteri hazırlamanız gerektiğinde kalite odaklı yapısı ve sayısız efekt ve aracı ile ProShow Producer bütün ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.

Proshow Producer'ın öne çıkan özellikleri;

  • İstediğiniz fotoğrafı yada videoyu ekleyin. Video düzenleme aracımız sayesinde isterseniz videolarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Sayısızı efekt ve düzenleme arcı sayesinde yaratıcılığınızı serbest bırakın.
  • Önceden hazırlanmış efektler profilleri sayesinde hızlı bir şekilde gösterinizi hazırlayın. Kendi efektlerinizi hazırlayıp kaydedebilirsiniz.
  • Slayt gösterilerinize filigran ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü kaliteli çıktılar alın. Gösterilerinizi DVD, CD yada Blu-ray'e yazabilir, entegre araçlarımız sayesinde Facebook, Vimeo ya da Twitter'a gönderebilir, Flash, QuicTime ya da Presenter dosyası olarak hazırlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

ProShow Producer
ProShow Producer
Tümünü Göster