JAlbum
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
20.10.2012
Toplam İndirme
3324
Üretici Firma
JAlbum AB
Uyumlu Sistemler
Windows XP

JAlbum 10.10.7

Fotoğraf Albümü Oluşturma Programı

JAlbum, internette yayımlamaya uygun olacak şekilde fotoğraf albümü oluşturmaya olanak sağlıyor.

Program Hakkında

JAlbum internet için güzel görünümlü resim albümü hazırlamanıza olanak sağlayan bir fotoğraf albümü oluşturma programıdır. Sadece resim veya video dosyası taşıyan klasörleri sürükle bırak yaparak JAlbum'e taşıyarak otomatik olarak fotoğraf galerisi oluşturma işlemini gerçekleştirir veya slayt gösterisi olarak yayımlamanız için küçük resimler ve HTML sayfaları oluşturur. JAlbum ile yürütülen fotoğraf albümü yapma işlemleri çok sayıda çeşitli şablona dayanmaktadır. Tecrübeli kullanıcılar istedikleri takdirde şablonların görsel özelliklerini özelleştirilebilir.

Jalbum; IPTC/EXIF verilerini okuma desteği, stil şablonları, kayıpsız resim manipülasyonu, eklenti ile geliştirilebilir resim filtreleri ve yerleşik bir FTP/SFTP sunucusuna sahiptir. JAlbum, web albümlerinizi doğrudan bilgisayarla paylaşmanıza olanak veren yerleşik bir web sunucusu içermektedir.

Jalbum'da bulunan resim kesme aracı/filtresi şimdi kullanıma daha uygun. Shift tuşuna basarak dilediğiniz şekilde anlık görüntü alabilirsiniz.

JAlbum programının 10.10.6 numaralı son sürümünde çeşitli hatalar düzeltilmiştir.

Ekran Görüntüleri

JAlbum Ekran Görüntüsü
JAlbum Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster