PHP Expert Editor
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
22.01.2010
Toplam İndirme
1380
Üretici Firma
Ankord
Uyumlu Sistemler
Windows

PHP Expert Editor 4.3

PHP Programı

PHP Expert Editor yazılımı; Windows işletim sistemi için kullanımı oldukça kolay olan bir IDE (Integrated Development Environment / Entegre Geliştirme Ortamı) PHP programıdır.

Program Hakkında

PHP Expert Editor yazılımı; Windows işletim sistemi için kullanımı oldukça kolay olan bir PHP IDE (Integrated Development Environment / Entegre Geliştirme Ortamı) programıdır.

Bu düzenleyici özellikle; PHP konusunda uzman olan kişiler için tasarlanmıştır ve başlangıç ya da profesyonel kullanıcılar için oldukça güzel özellikleri içerir. PHP Expert Editor yazılımı;- PHP scriptlerini çalıştırmak, test etmek ve hatalarını düzeltmek için dahili bir http sunucusuna ve bir hata düzeltme özelliğine sahiptir. (Ayrıca programla birlikte, herhangi bir harici http sunucusu da kullanılabilir.)

Bu programın sahip olduğu özellikler arasında; PHP sintaks kontrolü, dahili tarayıcı, kod gezgini, dosya gezgini, FTP istemcisi, proje gezgini, kod şablonları, 3 farklı kod vurgulama modu (PHP & HTML, sadece HTML, sadece PHP), Java Script ve CSS dosyalarını vurgulama, kodlar içinde çabuk gezinme ve buna benzer bir çok özellik bulunur.