Revo Uninstaller Pro
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.08.2015
Toplam İndirme
2112
Üretici Firma
VS Revo Group
Uyumlu Sistemler
Windows

Revo Uninstaller Pro 3.1.4

Program Kaldırma Aracı

Revo Uninstaller Pro, program kaldırma ve program silme işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapan bir programdır.

Program Hakkında

Revo Uninstaller Pro, Windows'un Program Ekle ve Kaldır aracından çok daha hızlı ve yenilikçi bir program kaldırma aracıdır.

Gelişmiş ve hızlı algoritması sayesinde Revo Uninstaller Pro, program kaldırma ya da program silme işlemlerinden önce ve sonra tarama işlemi gerçekleştirir. Programın en önemli özelliklerinden birisi Güvenli Mod (Safe Mod) üzerinden de kurulabilmesi ve Güvenli Mod'dayken program kaldırma işlemini yapabilmesidir.

Kaldırmaya çalıştığınız programın kendi kaldırma aracı (uninstaller) çalıştıktan sonra genellikle bu aracın silmediği pek çok gereksiz dosya, klasör ve Kayıt Defteri girdisi bilgisayarınızda kalır.

Revo Uninstaller Pro bu gereksiz dosyalardan kurtulmanızı sağlar. Yarım kalmış kurulum işlemleri için bile Revo Uninstaller Pro sabit disk ve Windows Kayıt Defterinde (Registry) tarama yapar ve bu kurulum ile bilgisayarınıza aktarılmış olan bütün dosya, klasör ve Kayıt Defteri girdilerini bulur ve bunların silinmesine olanak verir.

Programın eşsiz Avcı Modu (Hunter mode), yüklü ya da çalışmakta olan uygulamaları yönetebilmeniz (kaldırma, durdurma, silme, otomatik olarak başlamasını engelleme gibi) ve bu programlar ile ilgili bilgi alabilmeniz için basit, kullanımı kolay ve güçlü bir yöntem sunar.

Revo Uninstaller Pro, otomatik başlangıç yöneticisi, Windows araçları yöneticisi, gereksiz dosya temizleyici ve tarayıcı geçmişi silici gibi pek çok ilave araç da içerir.

Ekran Görüntüleri

Revo Uninstaller Pro
Revo Uninstaller Pro Ekran Goruntusu
Tümünü Göster