Overlord 2
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
03.02.2010
Toplam İndirme
1274
Üretici Firma
Codemasters
Uyumlu Sistemler
Windows

Overlord 2 ?

Aksiyon RPG oyunlarına farklı bir tat getiren Overlord 2 size bir yandan stratejik bir oyunu sunarken bir yandan da yüzünüze gülümsemeler getirmeyi hedefliyor.

Program Hakkında

Aksiyon RPG oyunlarına farklı bir tat getiren Overlord, Overlord ikide verdiği tadı daha da arttırmış. Komik bir oyun olan Overload 2. serisinde dahada komik hale getirilmiş. Hem oyunda hep iyi olmak zorunda mıyız dercesine karakterler kötülük yapmak için oluşturulmuş. Oyundaki amacımız diğer ırkları baskı altına alıp isteğimiz doğrultusunda kullanmak ya da bize rakip olabilecek ırkları ortadan kaldırmak. Oyun size baskı altına alıp kullanmak ya da yok etmek anlamında seçim sunuyor yani verdiğiniz kararlara göre  oyun şekilleniyor. Oyunun RPG kısmı bu şekilde yani kendimizi geliştirerek baskımızı kuruyoruz ve amaçlarımıza uygun hareket ederek kötülüğümüzü sonuna kadar kullanıyoruz. Oyunda Glorious Empire, Elfler,Gnome'lar, siyasetçiler,asiller bulunuyor.


Oyunda Overlord'un oğlu Over Lad'ı kontrol ediyoruz. Minyon adı verilen askerlerimiz bulunuyor. Oyunda minyonlarımızın hareketlerine ve yaptıklarına baktıkça güleceksiniz. Oyun aslında kullanıcıyı aksiyona çekmekten çok eğlendirmeyi ve güldürmeyi amaçlamış görünüyor. Müzikler en başta ciddi bir ortam olacağı fikrini verse de ara videoları izledikçe yüzünüz gülümseyecek. Oyunda mizah öğesi ciddi anlamda ön planda bu nedenle sıkıldığınız anlarda yüzünü güldürecek ve iyi zaman geçirmenizi sağlayacak bir oyuna merhaba demelisiniz.


Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi:  Windows Xp Sp2- Windows Vista


İşlemci: Pentium D 3.4 GHz ya da AMD Equivalent


Ekran Kartı: GeForce 6800+ ya da Radeon X1800XT


Ram: 1GB


 


 

Ekran Görüntüleri

Overlord 2
Overlord 2
Tümünü Göster