Dark Messiah of Might and Magic
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
03.02.2010
Toplam İndirme
2127
Üretici Firma
UBISOFT
Uyumlu Sistemler
Windows

Dark Messiah of Might and Magic ?

Binlerce yıl öncesine ateş savaşlarının hüküm sürdüğü döneme gitmek , iyi ve kötü güçlerin savaşına ortak olmak ve nefes kesen bir maceraya katılmak için Dark Messiah of Might and Magic oynanması gereken oyunlardan biridir.

Program Hakkında

Binlerce yıl öncesine ateş savaşlarının hüküm sürdüğü döneme gitmek , iyi ve kötü güçlerin savaşına ortak olmak ve nefes kesen bir maceraya katılmak için Dark Messiah of Might and Magic oynanması gereken oyunlardan biridir.


Dark Messiah binlerce yıl önceseninde ateş savaşlarının hüküm sürdüğü dönemde kötülüğü ve şeytanın galip gelmesi ve Sar-Elam'ın  Seventh Dragon isimli ölümsüz şeytanı serbest bırakmak için kurban törenleri düzenlemesiyle başlıyor. Kaderin bir cilvesi olarak Sar-Elam ihanete uğruyor ve Sevent Dragon yeryüzüne gelebilmek için yeni bir kahraman beklemeye koyuluyor. Aradan 67 yıl geçiyor ve Sar Shazzar isimli yarı şeytan yarı insan karakterDark Messiah kehaneti'ne inanarak  Sar Elam'ın yarım bıraktığı işi tamamlamak için yola çıkacaktır. Kötülüğün yeryüzüne çıkması ile genç bir adam olan Sareth, Phenrig akademisinin gücüyle kötülüklerle savaşmak için seçilir. Sareth oyunda rolüne büyüneceğimiz karakter. Akademiye ismini veren Usta Phenrig  Sareth'in koruyuculuğunu ve rehberliğini üstlenir ve Sareth'e zorlu görevinde yardım etmesi ve  koruyuculuğunu üstlenmesi için Xana'yı görevlendirir.


Dark Messiah  first person shooter özellikli, aksiyon rpg türünde bir oyundur. Oyun bu haliyle oldukça çekici hale geliyor. Oyunda çevreyle etkileşimde sınır tanımayacaksınız. Karakterimizi geliştirebileceğimiz oyunda savaşçı büyücü suikastçi seçenkleri bulunuyor ve siz bunlardan hangisini isterseni onun üzerine gelişim gösteriyorsunuz.


Kötülüğü tekrar ait olduğu yere göndermek ve dünyayı yaşanabilir kılmak için herşey sizin elinizde.


Sistem Gereksinimleri:


İşletim Sistemi: Windows Xp, Windows Vista


İşlemci: 2.6 GHz


Ram: 1 Gb


Ekran Kartı: 256 Mb


Boş Disk Alanı: 7 Gb

Ekran Görüntüleri

Dark Messiah of Might and Magic
Dark Messiah of Might and Magic
Tümünü Göster