Obscure
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.02.2010
Toplam İndirme
1412
Uyumlu Sistemler
Windows

Obscure ?

Yaşamak için öldürmek zorunda olduğunuz ve okulun yaşamayı öğreten bir kurum olduğu mesajını veren Obscure sizi eşşiz bir maceraya davet ediyor.

Program Hakkında

Oyunumuz Kenny isimli gencin okulun spor salonunda basketbol oynadıktan sonra soyunma odasına girmesi ve çantasını çaldırmasıyla başlıyor. Çantasını çalan hırsızı yakalamak için hırsızın peşinden giden Kenny hiç bir iz bırakmadan ortadan kayboluyor. Ertesi gün Kenny'i merak eden arkadaşları onu aramak için okulda kalıyor ve okulda sınav notlarını değiştirmek için kalan Josh'unda bu gruba katılmasıyla esrarengiz olaylar ve korkutucu macera başlar. Okulda garip yaratıklar bulunmaktadır, bu yaratıklar ışığa karşı drençsizlerdir ve ışık gördükleri anda yok olmaktadırlar. Bu gençlerin hayatta kalabilmeleri ve arkadaşlarına ulaşabilmeleri için yollarına çıkan yaratıklarla savaşmalar ve kendilerini korumaları gerekmektedir.


Oyunumuz 5 farklı karakterin kullanımına izin veren third person shooter görünümünde bir aksiyon oyundur. Karakterler arasında geçiş yaparak her birinin farklı özelliklerinden yararlanabilir ve farklı stratejiler uygulayarak karşınızdaki yaratıkları yok edebilirsiniz.


Karakterlerimizi yakından tanıyacak olursak,


Kenny Mathewws: Okulun basketbol takımı oyuncularındandır ve bulmaya çalıştığımız karakterdir. Oldukça iyi bir fiziğe sahip bu genç adam sıkı yumruklara sahiptir.


Josh Carter: Okulun utangaç ve sessiz gazete muhabiridir. Notları değiştirmek için okulda bulunuşu onu bu maceraya sürüklemiştir.


Stanley Jones:  Uyuşturucu bağımlısı ve tembel bir öğrenci olan bu genç profesyonel bi hacker ve hırsızdır. Yeteneklerinden çok fazla yararlanacağınız bu karakter kasaları açmakta ve kilitli kapıları açmakta ustadır.


Shannon Mathwws: Kenny'nin kız kardeşidir. Oldukça çekici olan bu genç bayan grubun doktoru olarak işinize yarayacak bulmaca ve puzzle'larda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.


Ashley Thompson:  Okulun amigo kızlarındandır ve Kenny'nin sevgilisidir. Ashley pistol kullanan ve yoluna çıkan yaratıklara ölüm saçan karakter olarak pek çok bölümde kurtarıcınız olacaktır.


Dan: Oyunda kısa süreli kontrol edebileceğiniz ve hapishaneden Kenny tarafından kurtarılarak gruba dahil olan bu karakter yaratıklardan kaçarken bir yaratık tarafından öldürülecektir.


Yaşamak için öldürmek zorunda olduğunuz ve okulun yaşamayı öğreten bir kurum olduğu mesajını veren Obscure sizi eşşiz bir maceraya davet ediyor.


Sistem Gereksinimleri:


İşeltim Sistemi: Windows Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows Xp, Wimdows Vista


İşlemci: Pentium 3 1 GHz


Ram: 256 MB


Ekran Kartı: 32 MB


Boş Disk Alanı: 4 GB

Ekran Görüntüleri

Obscure
Obscure
Tümünü Göster