Tomb Raider Underworld
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
22.08.2012
Toplam İndirme
5490
Üretici Firma
Eidos Interactive
Uyumlu Sistemler
Windows

Tomb Raider Underworld ?

Tomb Raider Underworld, nefes kesen bir macera ve şaşırtıcı bir hikaye ile doyumsuz bir dünyanın kapılarını açıyor.

Program Hakkında

Taş bebek diye adlandırabileceğimiz vahşi güzel Lara Croft her zamankinden daha akrobatik ve hareketli. Underworld'de Lara ailesini bulmak için yola çıkıyor oyun en başında geçmişten alıntılar bulunuyor. Böylelikle Lara'nın hakkında bilgi sahibi değilseniz ya da hikayeyi hatrlayamıyorsanız oyun içerisinde yabancılık çekmemeniz ve senaryonun içerisine daha iyi adapte olabilmeniz için oldukça iyi bir işe imza atılmış.

Peki bu oyun neden oynanmalı derseniz oyun içerisinde Lara'nın pek çok yeteneğini kullanmak size oldukça cazip gelecektir. Mesela çıkış olmayan geçitler ya da çıkmaz sokak diyebileceğimiz alanlarda Lara duvarlara tırmanabiliyor ve yoluna devam edebiliyor. Yeni bir dizayna sahip kancasıyla Lara düşmanlarına soluk aldırmayacak, gereken durumlarda bu kanca bir tırmanma ipi olarak kullanılabilecek gerektiği alandalarda da kilitli kapıları açacak. Klasik çift silahı olan Lara bu sefer silahlarını en üst düzeyde bizim kontrolümüze sunuyor. Silahlarımız bizim en öldürücü darbelerimizi vurmamızda baş rolü üstleniyor.

Oyun içerisinde fantastik karakterlerle birbirimize gireceğiz çeşitli bulmacalar çözeceğiz peki ya oyunun grafikleri derseniz. Gerçekçi bir grafik anlayışı oyunu oynanılabilir kılan özelliklerin başında yer alıyor. Mesela Lara düz duvara tırmanmıyor mimarinin bir parçası gibi görünen duvarlardaki çıkıntıları tırmanmak için kullanmamız gerekiyor.

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista
  • İşlemci: Intel P4 3.0 GHZ veya AMD Athlon 2.5 GHZ
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6800GT veya ATI 1800XT
  • Ram: 1GB(Xp), 2GB (Vista)
  • Boş Disk Alanı: 8GB

Ekran Görüntüleri

Tomb Raider Underworld
Tomb Raider Underworld
Tümünü Göster