Music Editing Master
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
21.09.2012
Toplam İndirme
1635
Üretici Firma
DanDans Digital Media
Uyumlu Sistemler
Windows XP

Music Editing Master 11.3

Ses Kayıt ve Düzenleme Programı

Music Editing Master, müzik düzenleme konusunda gelişmiş özelliklere sahip etkili bir ses düzenleme ve ses prodüksiyon aracıdır.

Program Hakkında

Music Editing Master, ev kullanıcıları için ideal ve etkili bir ses kayıt ve düzenleme programıdır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde efekt ekleme, filtre uygulama, kesme, kopyalama ve mix işlemlerini kolay bir şekilde yapmanıza olanak verir ve bu özellikleri sayesinde müzik düzenleme işlerine yeni başlayanlar için de uygundur. Music Editing Master; müziklerinizi görsel olarak düzenlemek, görsel olarak kaydetmek, müziğinize efekt ve filtreler eklemek, ses dosyalarını başka biçimlere dönüştürme ve düzenlemiş olduğunuz ses dosyaları ve müzikleri CD veya DVD'ye yazdırma işlemleri için ideal bir programdır.

Music Editing Master kullanarak WAV (PCM, ADPCM, A-LAW, U-LAW, DSP, GSM vb.) MP3, WMA, AAC, AC3, FLAC, ALAC, M4A (AAC & ALAC) MID, MKA, MP2, MPA, MPC, APE, OFR, OGG, RA, WV, TTA, DTS, G726, GSM, AIF, AIFF, AIFC, AU, SND, DSP, AMR, COOK, DCA, IMC, AVI, VOX, RAW, G721, G723 formatındaki ses dosyalarında düzenleme yapabilirsiniz.

Music Editing Master ayrıca AVI (DivX, XviD, MPEG4, Uncompressed, Cinepak vb.) MPG, MPEG, VCD (MPG), SVCD(MPG), DVD(MPG), WMV, MP4, M4V, iPod(MP4), PSP(MP4), 3GP, RMVB, RM, FLV, SWF, MKV, WEBM, MOV, VOB, IFO, YUV, AVM, ASF, AVS, DAT, OGM, TS, TP, NSV, AMV, ASV, FFV, H261, H263, H264 formatlarındaki video dosyalarındaki sesi ayırabilmektedir.

Ekran Görüntüleri

Music Editing Master Ekran Goruntusu
Tümünü Göster