HammerHead Rhythm Station
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
06.06.2014
Toplam İndirme
20799
Üretici Firma
Bram Bos
Uyumlu Sistemler
Windows

HammerHead Rhythm Station 1.0

Ritim Programı

HammerHead Rhythm Station,onlarca perküsyon ve bateri sesi içeren ücretsiz ritim programıdır.

Program Hakkında

HammerHead Rhythm Station, müzik sektörü hedeflenerek geliştirilen ve Roland TR-909 perküsyon ses yapılandırma cihazına benzeyen, temel amacı yapay bateri sesleri üretmek olan bir ritim programıdır.

HammerHead Rhythm Station programını kullanarak ancak profesyonel ses örnekleyicilerinde gerçekleştirilebilen, techno loop ve jungle pattern gibi, ses düzenlemeleri yapabilirsiniz. Öte yandan, düzenlemelerinizi gürültüsüz, kayıpsız ve yüksek kaliteli WAV/Raw dosya biçimlerinde kaydedebilirsiniz. Bu dosya biçimlerinde ses verileri sıkıştırılmadığından kayıtlarınızı; ses örnekleyicide ve üst üste ses kanalı kaydetme/düzenleme yapabileceğiniz sequencer cihazında kullanabilirsiniz.

HammerHead Rhythm Station, 23 ayrı drum patch (baget vuruşlarını yumuşatarak ideal sesin çıkmasını sağlayan bir bateri bileşenin, yazılımsal sürümü) ve 6 eksiksiz loop'un yanı sıra; kendi yaptığınız altı düzenleme örneğini, vuruş aralarına yerleştirmenizi sağlayan bir özellikle birlikte gelir ve sonuç olarak bir seferde kullanabilecek tam 35 örneği kullanıcılara sunar. HammerHead ayrıca, tempo ayarlama seçenekleri, karışık çalma, geriye dönüş ve distortion'ın yanı sıra, bateri loop'larını belirli ölçülerde ya da tam anlamıyla dışarı aktarmaya olanak verir.

Not: Bu programı Windows Vista ve Windows 7'de sağ tıklayıp "Yönetici hesabıyla çalıştır" şeklinde çalıştırarak kullanabilirsiniz.