Monsters vs. Aliens
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.02.2010
Toplam İndirme
1409
Üretici Firma
Activision
Uyumlu Sistemler
Windows

Monsters vs. Aliens ?

Biraz kahkaha, biraz aksiyon ve bir kahramanlık hikayesi Monsters Vs. Aliens.

Program Hakkında

Doctor Cockroach,Susan(Ginormica), The Missing Link, B.O.B ve Insectosaurus isimli karakterlele oyanayacağımız macera  Gallaxhar'ın dünyayı istila etmek için bütün uzay filosunu toplamasını ve kahraman canavarlarımızın onlara karşı koyuşuyla gelişiyor.


Kahramanlarımızın hepsi çeşitli biyolojik deneyler ya da kimyasal içerikli bazı etkenler sonucunda mutasyona uğramış canlılardır ve bu nedenle hükümet tarafından 50 yıldır bir hapishanede tutulmaktadırlar. Kahramanlarımızın halkla teması yasaklanmıştır ve esaret altında tutulmaktadırlar.Susan dışında diğer 4 karakterimiz hayatlarından memnundur. Susan eski günlerdeki gibi hayatına dönmek ve dilediği gibi yaşamak istemektedir. İşte tam bu sırada Gallaxhar isimli kötü uzaylı karakter dünya'ya bir saldırı planı yapmaktadır ve tek istediği şey quantonium isimli maddedir ve yaptığı araştırmalar bu maddenin dünyada bulunduğunu göstermektedir. Bu madde Susan'ı bir deve dönüştüren maddenin ta kendisidir ve Susan'ın vücudunda aktif olarak bulunmaktadır. Gallaxhar'ın dev bir robotla dünyaya saldırması orduyu ayağa kaldırır  ve alınan kararlar sonucunda canavar kahramanlarımızın bu uzaylılara karşı kullanılması kararlaştırılır ama bu sırada kahramanlarımız çoktan bulundukları yri terk etmişlerdir.


Genel anlamda ilgi çekici bir hikaye durmasada oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir macera görseller ise oldukça iyi denilebilir küçük eksikliklerin dışında sizi rahatsız edecek bir görsel kusur mevcut değil.


Biraz kahkaha, biraz aksiyon ve bir kahramanlık hikayesi Monsters Vs. Aliens.


Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 2000,Windows XP, Windows Vista


İşlemci: 3.1 GHz Intel Pentium 4,


Ekran Kartı: PCI ya da AGP 64 Mb


Ram: 512 MB


Boş Disk Alanı: 4 GB

Ekran Görüntüleri

Monsters vs. Aliens
Monsters vs. Aliens
Tümünü Göster