MixMeister BPM Analyzer
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.09.2009
Toplam İndirme
10677
Üretici Firma
MixMeister Technology
Uyumlu Sistemler
Windows

MixMeister BPM Analyzer 1.0

MixMeister BPM Analyzer; herhangi bir şarkının, asıl BPM (Dakika başına vuruş / Beats per minute) oranını, otomatik olarak saptamak için kullanabileceğiniz, tamamen ücretsiz olan bir programdır.

Program Hakkında

MixMeister BPM Analyzer; herhangi bir şarkının, asıl BPM (Dakika başına vuruş / Beats per minute) oranını, otomatik olarak saptamak için kullanabileceğiniz, tamamen ücretsiz olan bir programdır. Dijital müzik dosyalarının büyük bir kısmındaki etiketler, genellikle BPM oranı hakkında hiçbir bilgiyi içermezler ve bu bilgiyi içeren etiler ise; genellikle doğru çıkmayan, tahmini değerleri içerirler. İster şarkıları bir arada mikslemek için seçim yapıyor olun; ister belirli bir tarzdaki bir çalma listesi oluşturuyor olun; ister bir şarkının farklı sürümlerini karşılaştırıyor olun; MixMeister BPM Analyzer, şarkıların doğru BPM oranını bulmanızı, kayda değer ölçüde kolaylaştırır.

Bu program; oldukça basit bir programdır. Fakat programın BPM oranı ölçüm motoru; MixMeister Technology firmasının, şimdiye kadar birçok ödül kazanmış olan, profesyonel DJ yazılımından, adapte edilerek alınmıştır ve bu motor, kesin doğruluktaki BPM oranlarını rahatlıkla bulabilir. MixMeister BPM Analyzer; 'Windows Gezgini' (Windows Explorer) içinden, direkt olarak dosyaları sürükleyip bırakmayı destekler ve müzik listelerinizi, şarkı ismine, sanatçı ismine ya da BPM oranına göre sıralamanıza olanak sağlar.

Bu program sayesinde; müzik dosyalarında bulunan ID3 etiketlerini, kesin doğruluktaki BPM oranı bilgileriyle güncelleyebilir; tüm müzik koleksiyonunuz için BPM raporlarını yazdırabilir; hatta BPM oranı sayımlarını, Microsoft Excel ya da diğer müzik veri tabanları gibi diğer uygulamalar içinde kullanmak üzere aktarabilirsiniz.