AV Voice Changer Software Gold Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
21.04.2011
Toplam İndirme
1500
Üretici Firma
Avnex
Uyumlu Sistemler
Windows

AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.38

Ses Değiştirme Programı

AV Voice Changer Software Gold; konuşmanızı, genç ya da yaşlı bir adamın, seksi bir kadının, şirin bir bebeğin ya da sonsuz sayıdaki seçeneklerden birisinin konuşmasına benzeyen bir sese, gerçek zamanlı olarak dönüştürebilen bir programdır.

Program Hakkında

AV Voice Changer Software Gold; konuşmanızı, genç ya da yaşlı bir adamın, seksi bir kadının, şirin bir bebeğin ya da sonsuz sayıdaki seçeneklerden birisinin konuşmasına benzeyen bir sese, gerçek zamanlı olarak dönüştürebilen bir ses değiştirme programıdır.

Üzerinde oynanmış bu konuşmalar sayesinde; bir filme ya da çizgi filme konuşma ekleme ya da bir reklam filmine dublaj yapma gibi her türlü ses projesini, rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bu program sayesinde; herhangi bir chat odasında; YIM, MSN, AOL, ICQ, PalTalk, Netmeeting gibi uygulamaları kullanırken; Ventrillo, Roger Wilco gibi uygulamaların kullanıldığı, çevrim içi oyunları oynarken kimliğinizi gizleyebilir ya da arkadaşlarınızla bilgisayar aracılığıyla konuşurken, oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca bu ses değiştirme programı; ses yayınlarını, yepyeni şarkılara ve ses kliplerine dönüştürebilir.

Programın içinde dahili olarak bulunan 'Recorder' (Kaydedici) özelliği; çevrim içi konuşmalar için kullanılabilir. Programın 'MP3 Player' (Oynatıcı) özelliği ise; ses dosyalarını, MP3, WMA, WAV, OGG formatları dahil olmak üzere; birçok farklı formatta çalabilir ve dönüştürebilir. Programın 'Comparator' (Karşılaştırıcı) özelliği ise; ünlü şarkıcıların ve film yıldızlarının seslerini, nasıl taklit edebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olur.

AV Voice Changer Software Gold Edition 7.0.38 sürümünde çeşitli güncelleme ve düzenlemeler yapılmıştır.

Ekran Görüntüleri

AV Voice Changer Software Gold Edition
AV Voice Changer Software Gold Edition
Tümünü Göster