Mini Ninjas
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
16.02.2010
Toplam İndirme
2305
Üretici Firma
Eidos Interactive
Uyumlu Sistemler
Windows

Mini Ninjas ?

Ninja Oyunu

Artık kaslı iri yarı ve karizmatik kahramanlardan sıkıldık diyorsanız Mini Ninjas size küçük sevimli ama kolay lokma olmayan bir kahramanın macerasına ortak olmayı sunuyor.

Program Hakkında

Artık kaslı iri yarı ve karizmatik kahramanlardan sıkıldık diyorsanız Mini Ninjas size küçük sevimli ama kolay lokma olmayan bir kahramanın macerasına ortak olmayı sunuyor. Hiro isimli yetenekli bu ufaklığı kontrol edeceğiniz hikayede iyiler ve kötüler konu alınmış 3. Kişi (Third Persın) gözünden oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyun size belki grafiksel anlamda doyurucu gelmeyebilir ama kurgusu ve oyun yapısıyla 7'den 70'e herkesin oynayabileceği tarzda bir oyun.

Küçük kahramanımız Hiro şeytani samurayların istilasını durdurmak için göreve atılıyor onu bu görevde yalnız bırakmayan iki dostu da hikayedeki kahramanlarımızdan. Hiro hem kılıç yeteneği hemde büyü gücü anlamında oldukça üst seviyede bir kahraman. Lightining ve Fireball olarak nam salan büyü güçleri Hiro'da da mevcut ve bu özel güçler combo saldırılarla birleştiğinde devasa düşmanlar yerle bir edilebiliyor. Ayrıca Hiro görünmezlik özelliğine de sahip bu özellik sayesinde zorda kaldığınızda düşmanınızdan bir süreliğine korunabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunun oldukça hoş bir yanı ise önünüze her geleni indirme gücüne sahip olmayışınız. Yapımcılar oyun bazı bölümlerinde gizliliği ön planda olacağını ve kahramanımız Hiro'nun güçlü düşmanlarında bir süre saklanıp kendini geliştirdikten sonra karşısına çıkacağını belirtiyorlar ve buda kulağa oldukça hoş geliyor.

Mini Ninjas sizi eğlenceli ve macera dolu bir yolculuğa çıkarmak için hazır.

  • Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
  • İşlemci: 3 GHz , Intel Pentium 4
  • RAM: 512 MB (1 GB Vista)
  • Ekran Kartı: ATI Radeon x1300 / Nvidia GeForce 6600 (512Mb)
  • Boş Disk Alanı: 4GB

Ekran Görüntüleri

Mini Ninjas-Hiro İş Başında
Mini Ninjas-Dev Bir Rakibe Karşı
Tümünü Göster